185,89 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
185,89 TL
1 kuruş arttıramam demiş. 5 kuruş ile kaçırmak nedir ya 🤣 🤣

Modeli söyleyebilir misiniz kulaklığın?

Rampage öneriyorlar her zamanki gibi. Milletin parasını israf etmesini görmeye çok mu meraklısınız.

Hocam sakın Rampage, Gamepower, JD marka ürünleri almayın. Gelir konu açarsınız bozuldu diye.
Arkadaşım 2 yıldır kullanıyor hiçbir sorunu olmadığını söyledi. Üründen ürüne değişiyor galiba.

Arkadaşım 2 yıldır kullanıyor hiçbir sorunu olmadığını söyledi. Üründen ürüne değişiyor galiba.
Üründen ürüne ve kullanıma bağlı olarak değişir ama fiyat bandındaki diğer cihazlardan her türlü kötü olduğu ve markanın fason olduğu gerçeğini değiştirmez. Risk almaya değmez.

Konudaki linkli Philips shp2500 çok rahatsız(kafa bandı), plastiği ufak bir oynatışınızda bile ses çıkartıyor.
Linkteki shp2500 normal shp2500'e göre daha az ses veriyor bu arada.
Ayrıca 6 metre kablosu var ve çıkarılabilir değil.
İyiki almamışım o zaman :)
Adam ya geldi adam. Rampage marka kulaklıklar bakmayın sırf şekil ses kalitesi hiç iyi değil. Bu kulaklığın malzemesi kaliteli ve ağrı yapmıyor. Tavsiyem bunu almanız ama kulağa küçük gelme olayını bilemem.
Zaten biraz araştırınca neden rampage almamam gerektiğini anladım :D arkadaşta bütçe düşük diye rampage önermiş zaten. Gamenote olanı sipariş ettim, pazartesi kullanmaya başlarım inşallah.

Adam senden öneri istemiş. Boş boş kaça aldığını sormamış. Büyük başarı sen böyle devam et abim.
Aslında ben şuan kulaklık fiyatlarının pahalı olduğunu, ben 2-3 gün önce ucuza aldığımı belirttim. Bunlara bu kadar para verilmeyeceğini söylemek istedim. İllaha uzun uzun yazmam mi gerekiyor ? Ha bir de abim falan, o kadar samimi olmayalım ustam, olur mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı