18650 pil şarj cihazı nasıldır?

Michale Corleone

Hectopat
Lazer aldım internet ve yanında bu şarj cihazının benzerini gönerdiler ele alınca da dandik bir his veriyordu zaten. YouTube yazdım bayağı bir şey çıktı pek anlamadım ama link bırakıyorum. Anlayan bir arkadaş kullanıp kullanmıyacağım konusunda yardım ederse sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde buna uygun nasıl bir şarj cihazı almalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Evet hocam, lazer pointer'nizin yanında gelen li-iyon şarj cihazını kullanabilirsiniz. Tekli şarj cihazlarının hemen hepsi genellikle ayni görünümde, ancak markalı olanları daha güvenilirdir. Youtube'da tekli şarj cihazını inceleyen bu kişi çakma bir ürüne denk gelmiştir, cihazın dış şekli aynen kopya edilip elektronik elemanlarını çok kalitesiz iç elemanlarla oluşturmuş olduklarından trafo nüve iç sarımlarında bir sıkıntı oluşup cihaz çıkışında üzerinde yazılan volt değeri (3.7 volt) ölçülüp görülemiyor. Bu durum buna çok benzeyen diğer ürünler de hiç kullanılamazlar, tehlikelidirler demek değildir.

Ancak size lazerle birlikte tekli li-iyon şarj cihazı olarak gönderilen içime sinmiyor diyorsanız 18650 PİL ORJİNAL SAMSUNG XTAR MC1 ŞARJ ALETİ vtc6 nitecore stoklarda aynı gün kargo Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor 'u satın alabilirsiniz. Samsung markası tüm ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de güvenli markadır.

Markalı olmasın derseniz https://www.trendyol.com/yopigo/ms-...zi-el-feneri-lazer-pil-sarj-aleti-p-139971357 4 pili ayni anda şarj eden bu ürün satın alınabilir. Kolay gelsin.

Merhaba. Evet hocam, lazer pointer'nizin yanında gelen li-iyon şarj cihazını kullanabilirsiniz. Tekli şarj cihazlarının hemen hepsi genellikle ayni görünümde, ancak markalı olanları daha güvenilirdir. Youtube'da tekli şarj cihazını inceleyen bu kişi çakma bir ürüne denk gelmiştir, cihazın dış şekli aynen kopya edilip elektronik elemanlarını çok kalitesiz iç elemanlarla oluşturmuş olduklarından trafo nüve iç sarımlarında bir sıkıntı oluşup cihaz çıkışında üzerinde yazılan volt değeri (3.7 volt) ölçülüp görülemiyor. Bu durum buna çok benzeyen diğer ürünler de hiç kullanılamazlar, tehlikelidirler demek değildir.

Ancak size lazerle birlikte tekli li-iyon şarj cihazı olarak gönderilen içime sinmiyor diyorsanız 18650 PİL ORJİNAL SAMSUNG XTAR MC1 ŞARJ ALETİ vtc6 nitecore stoklarda aynı gün kargo Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor 'u satın alabilirsiniz. Samsung markası tüm ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de güvenli markadır.

Markalı olmasın derseniz https://www.trendyol.com/yopigo/ms-...zi-el-feneri-lazer-pil-sarj-aleti-p-139971357 4 pili ayni anda şarj eden bu ürün satın alınabilir. Kola
Öncelikle çok teşekkür ederim ama pil alacağım için bu şarj cihazını kullanmak istemiyorum hiç güven vermedi şu ikisini tercih etmeyi düşünüyorum ne dersin?

Yeni konular

Geri
Yukarı