1866 MHZ Ramler'im 1600 MHZ'da çalışıyor

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B
Belleklerden birini çıkart, aynı şekilde tekrar dene bakalım.
Haluk abi, şimdi ben sistemi yeniden başlatıp BİOS'a girdim ve Ram'leri 1866 MHZ olarak ayarladım. F10 basıp kaydettim ve sistem kapandı birden. Daha sonra yeniden başladı ve kasa çalıştığı halde ekrana hiçbir şey gelmedi. Klavye ve mause'da çalışmıyordu. Kasa'yı güç tuşun'dan tekrar kapattım ve açtığım da Windows gelmedi, BİOS'a girmemi belirtiyordu herhalde. F1'e bastım BİOS açıldı. Ram ayarladığım gibi 1866 MHZ'da seçiliydi. Bende BİOS'tan çıktım ve şu an bir hata ile karşılaşmıyorum. Acaba sistemi tekrar açtığım da bir hata ile karşılaşır mıyım?

- - - Güncellendi - - -

Haluk abiiiii, nedesiin? :)

Haluk abi, şimdi ben sistemi yeniden başlatıp BİOS'a girdim ve Ram'leri 1866 MHZ olarak ayarladım. F10 basıp kaydettim ve sistem kapandı birden. Daha sonra yeniden başladı ve kasa çalıştığı halde ekrana hiçbir şey gelmedi. Klavye ve mause'da çalışmıyordu. Kasa'yı güç tuşun'dan tekrar kapattım ve açtığım da Windows gelmedi, BİOS'a girmemi belirtiyordu herhalde. F1'e bastım BİOS açıldı. Ram ayarladığım gibi 1866 MHZ'da seçiliydi. Bende BİOS'tan çıktım ve şu an bir hata ile karşılaşmıyorum. Acaba sistemi tekrar açtığım da bir hata ile karşılaşır mıyım?

- - - Güncellendi - - -

Haluk abiiiii, nedesiin? :)

Sistemi aç Windows'u yükle. Sorun, sisteme zarar vermez.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı