18W hızlı şarj destekli telefona 33W hızlı şarj aleti takılır mı?

Usta baktım fakat değişik yazıyor anlam veremedim. Bu şekilde yazıyor.
Normal output: 5.0V-3.0A 15.0W
Fast output: (5.0-20.0V) (6.2-3.25A) 67.0W Max. Bu şekilde yazıyor

Ek olarak cihaz K40 Gaming'in içinden çıkan şarj aleti.

O zaman 5V ile 20 v arası ayarlıyor kendi. Amperi de 6.2 ve 3.25 arası mı ayarlıyor?

Merhaba benimde şöyle bir sorum var REDMİ NOTE 10 pro kullanıyorum 33 wt destekliyor orjinali
Ben bunu 67wt veya 120w ile şarj ettiğimde sıkıntı olurmu.
Doğru düzgün bir adaptör ise cihazın veya bataryanın zarar görmesi söz konusu değildir. Bu adaptörlerin birden fazla çıkış modu olduğu için farklı cihazlarda farklı hızlarda şarj işlemi gerçekleştirilir. Eğer o adaptörün üzerinde 33W çıkışı da ayrıca desteklediği yazıyorsa tıpkı orijinal adaptörü gibi şarj eder. Yoksa daha düşük bir modda(27W, 15W gibi) şarj olur. O da yoksa standart 10W hızında şarj olur. Yani olumsuz olarak karşılaşılabilecek şey yavaş şarj olur.

Merhaba benimde şöyle bir sorum var REDMİ NOTE 10 pro kullanıyorum 33 wt destekliyor orjinali
Ben bunu 67wt veya 120w ile şarj ettiğimde sıkıntı olurmu
Uzun süredir kullanıyorum. Tek sıkıntı telefonun ısınması yönünde oldu. Telefon çekebileceği güç kadar çekiyor adaptör den. Test ettim 67w şarj aleti ile telefonuma max 15 - 18w arası şarj gördüm. Bendeki tek negatif yönü telefonun ısınması yönünde oldu. Sizde nasıl olur bilmem.

Geri
Yukarı