19.000 TL laptop önerisi

Arkadaşlarım bilgisayar için tek seçeneğim laptop, Masaüstü çok daha performanslı bir bilgisayar toplayabileceğimin farkındayım ancak benim için uygun bir seçenek değil. Şimdi gelelim soruya . 🙂 RTX 2070S ile RTX 2080 arasındaki oyun ve tasarım (Unity vs.) açısından oluşan fark kullanıcı için nasıl durumlar ortaya çıkartabilir ?

Hangi marka model alacaksan al KDV indirimlerini kovalayıp al Hepsiburada artık yapıyor mu bilmiyorum aktif olarak takip etmiyorum fiyatları fakat binlerce lira fark oluyor.
Üst seviye cihazlar Asus da kullandım uzun yıllar son bir yıldır Msi kullanıyorum ikisi de kaliteli markalar.

Son düzenleme:
Arkadaşlarım bilgisayar için tek seçeneğim laptop, Masaüstü çok daha performanslı bir bilgisayar toplayabileceğimin farkındayım ancak benim için uygun bir seçenek değil. Şimdi gelelim soruya . 🙂 RTX 2070S ile RTX 2080 arasındaki oyun ve tasarım (Unity vs.) açısından oluşan fark kullanıcı için nasıl durumlar ortaya çıkartabilir ?
Gene durumdan duruma değişir. Laptopta 2070 ile 2080 performans çok farketmez, tabi GT76 gibi böyle büyük chomnky bir laptop almadığınız sürece 😁.

O halde bunu alıyorum. :)

Çok ısınan ve gürültülü bir laptop haliyle. MSI GE66 Raider'ın i7-10875H işlemcili modeli daha önce atılan i7-10750H'lı modelinden daha iyi hem aralarında çok da fark yok. MSI GE66 RAIDER 10SF-289TR I7-10875H 16GB DDR4 RTX 2070 GDDR6 8GB 512GB SSD 15.6 240Hz FHD W10 Notebook | ITOPYA istersen yine İtopya'dan 10750H'lı modeline de bakabilirsin daha uygun fiyatı. Senin karar verdiğin laptopun da daha uygun fiyatı var. MSI GE75 RAIDER 10SFS-042XTR I7-10750H 16GB DDR4 RTX2070 SUPER GDDR6 8GB 512GB SSD+1TB 17.3 FHD 240Hz DOS Notebook | ITOPYA eğer çok fazla hareketli değilsen işinden ötürü mini ITX kasa da topluyababilirsin. Lian Li'nin TU150 adında çok güzel bir kasası var Newegg'den getirtebilirsin. LIAN LI TU150 Aluminium tempered glass ITX case -Silver Color -TU150WA - Newegg.com böyle yaparsan hem elinin altındaki gürültü ve sıcaklıktan kurtulursan hem de işlemcin ve ekran kartın masaüstü olduğundan daha iyi performans verir ve daha ucuza gelir:)

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Casper G900 RTX 2070S, 10. Nesil i7 işlemcili bir modeli almaya çalışıyorum bir süredir. Performans olarak MSİ’dan daha işlevsel geldi. Ancak bir süredir bahsettiğim G900 modeli piyasada yok. 16.000 TL gibi muadillerine göre nispeten ucuz bir fiyat sunuyor. Böylece çevre ürünlerine 4.000 TL gibi bir bütçe ayırabiliyorum. Ancak bilgisayarı bulamıyorum işte bir türlü. :) Birde IPS panel olması daha çok işime yarıyacak gibi gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı