19.000TL hazır sistem önerisi

Alican Over

Hectopat
C40594C2-CE50-41FE-BABD-5A52CED18CF1.png

Öncelikle merhaba. Benim 19.000TL bir bütçem var. Yukarıdaki gibi bir bilgisayar topladım ama bir de burada sorayım dedim. Bu sistem gözüme iyi geldi ama baktığımda ekran kartı bilmediğim bir marka olduğu için bir sormak istedim. Mouse bende yok + olarak 1400TL olan glourius model o Wireless ekledim. Bana yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Bir de o dandik PSU hem çok kötü hem de 500W yetmez attığınız sisteme. Ekran kartı incelemesi vardı YouTube'da fakat 20kya PC alıyor olsam o markayı tercih etmezdim. İlla nvidia istiyorsanız başka sistem de önerebilirim.

Eki Görüntüle 1653920

Öncelikle merhaba. Benim 19.000TL bir bütçem var. Yukarıdaki gibi bir bilgisayar topladım ama bir de burada sorayım dedim. Bu sistem gözüme iyi geldi ama baktığımda ekran kartı bilmediğim bir marka olduğu için bir sormak istedim. Mouse bende yok + olarak 1400TL olan glourius model o Wireless ekledim. Bana yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Sakın almayın PCH V1.1 / INTEL İ3-12100F / ASUS DUAL RTX 3060 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3200 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI
Daha bugün çıktı.

Eki Görüntüle 1653920

Sağlam kazık yersin. 3070 var bu bütçeye

Link atar mısınız?

Şu an bunu bulabildim de bu bütçede indirimde 3080 bile bulunabiliyor.

Geri
Yukarı