19.6 Milyon Türk Facebook Kullanıcısı Veri Sızıntısından Etkilendi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Facebook Verisi

533 milyon Facebook kullanıcısını etkileyen büyük bir veri sızıntısının keşfedilmesinden sonra, gizlilik koruma şirketi Surfshark, 2.837.793.637 veri noktasını inceledi ve ihlalin kapsamını göstermek için derinlemesine bir analiz hazırladı. 3 Nisan’da bir güvenlik uzmanı, 533 milyon Facebook kullanıcısını etkileyen devasa bir veri sızıntısı keşfini duyurdu. Gizlilik koruma şirketi Surfshark, çevrimiçi olarak sızdırılan 2.837.793.637 veriyi inceledi ve […]

Devamı: 19.6 Milyon Türk Facebook Kullanıcısı Veri Sızıntısından Etkilendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Şu hacklenme olaylarında bilgilerini halen bir yerlere kaptırmayan cindir.
İşte, şimdiye kadar hacklenen servislerde hesabım etkilenmedi ama şu Facebook olayını merak ediyorum. Sızdırılan veriler hangileri acaba, nasıl öğrenilir ki? Google'da da bir sonuca varamadım.

Düzenleme: Yemeksepeti'ni unuttum. Etkilendim.

Facebook Verisi

533 milyon Facebook kullanıcısını etkileyen büyük bir veri sızıntısının keşfedilmesinden sonra, gizlilik koruma şirketi Surfshark, 2.837.793.637 veri noktasını inceledi ve ihlalin kapsamını göstermek için derinlemesine bir analiz hazırladı. 3 Nisan’da bir güvenlik uzmanı, 533 milyon Facebook kullanıcısını etkileyen devasa bir veri sızıntısı keşfini duyurdu. Gizlilik koruma şirketi Surfshark, çevrimiçi olarak sızdırılan 2.837.793.637 veriyi inceledi ve […]

Devamı: 19.6 Milyon Türk Facebook Kullanıcısı Veri Sızıntısından Etkilendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
İkisi annem ve babam!

Geri
Yukarı