19 bin TL laptop önerisi

Bütçe
19000

ephy361

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi bütçem bu şekilde, el isterdi ki 3060 için bütçe çıkartayım fakat biriktirebildiğim para maalesef bu kadar. 16 GB RAM'li laptop arıyorum bunu bulabildim en uygun fiyata Laptop 1 alınır mı? Emin olamadım yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçe yetmezse:
RAM eklemesi yaparsın sonradan.

Bütçe yetmezse:
RAM eklemesi yaparsın sonradan.

3050 Ti için benim attığım hem daha uygun hem de 16 GB, ASUS'un ROG'u bayağı başarılı buluyorum da TUF çok mu kötü acaba? 3060 için ise 19k çok zorlamayken 1k+RAM atabilecek miyim emin değilim daha extra para vermem anca eylül'ü bulur.

Aynı şekil hocam benim attığım laptop daha uygun ve 15.6" taşınabilirlik olarak daha tercihim olur, acaba TUF çok mu kötü?

@ephy361 4600H eski bir mimari artık. En sağlıklısı 5600H + 3060 olur, ileride eline para geçince eklersin RAM.

Anladım hocam, attığınız 6600H+3050 Ti çok mu kötü olur acaba 3060a göre, şu an alırsam 8 GB RAM ekleyip kullanabilirim bir de 16.1 inch taşımak zor mu acaba? Genellikle PC'mi taşıyorum ve 14 inc kullanıyorum şu an ama 14 inc performanslı PC sayısı az ve pahalılar o yüzden böyle bir tercihe geçtim de.

Yeni konular

Geri
Yukarı