19 Ekim 2018 öncesi alınan Minecraft hediyesini bulamamak

Yusuf Serhan

Picopat
19 Ekim 2018 tarihinden önce Minecraft Java Edition'ı satın aldım. Hediye kodunu da gördüm. Fakat aktifleştirmedim. Şimdi RTX destekleyen bir bilgisayara sahibim ve Minecraft hediye kodumla birlikte Minecraft for Windows Edition'da oynamak istiyorum. Kodu nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Turkish Kebab

Centipat
Makaleler
1
Yer
Fortress Vader (Kebapcı olarak)
19 Ekim 2018 tarihinden önce Minecraft Java Edition'ı satın aldım. Hediye kodunu da gördüm. Fakat aktifleştirmedim. Şimdi RTX destekleyen bir bilgisayara sahibim ve Minecraft hediye kodumla birlikte Minecraft for Windows Edition'da oynamak istiyorum. Kodu nereden bulabilirim?

Java Edition kodunu Windows 10 için kullanamazsınız.

punchfield

Centipat
Mojang'ın sitesinde oturum açın. Orada gifts tarzı bir bölüm vardı. O bölümde olması lazım. Tam hatırlamıyorum ben de.

Cruslan

Hectopat
Makaleler
13
Yer
F-22 Raptor
Kodların süresi bitti. Daha önceden aktifleştirseydiniz Bedrock Edition'a da sahip olabilecektiniz. Artık sahip olamazsınız, ayrıca Windows 10'un mağazasından satın almak zorundasınız.

KS
Yusuf Serhan

Yusuf Serhan

Picopat
Gerçekten çok can sıkıcı Neden bununla i
Gerçekten çok can sıkıcı neden bununla ilgili herhangi bir bildirim vs. gelmedi ve uygulayabileceğim herhangi bir çözüm var mı?

Yukarı