19 Ekim 2018 öncesi alınan Minecraft hediyesini bulamamak

Yusuf Serhan

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
19 Ekim 2018 tarihinden önce Minecraft Java Edition'ı satın aldım. Hediye kodunu da gördüm. Fakat aktifleştirmedim. Şimdi RTX destekleyen bir bilgisayara sahibim ve Minecraft hediye kodumla birlikte Minecraft for Windows Edition'da oynamak istiyorum. Kodu nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
19 Ekim 2018 tarihinden önce Minecraft Java Edition'ı satın aldım. Hediye kodunu da gördüm. Fakat aktifleştirmedim. Şimdi RTX destekleyen bir bilgisayara sahibim ve Minecraft hediye kodumla birlikte Minecraft for Windows Edition'da oynamak istiyorum. Kodu nereden bulabilirim?

Java Edition kodunu Windows 10 için kullanamazsınız.

Mojang'ın sitesinde oturum açın. Orada gifts tarzı bir bölüm vardı. O bölümde olması lazım. Tam hatırlamıyorum ben de.

Gerçekten çok can sıkıcı Neden bununla i
Gerçekten çok can sıkıcı neden bununla ilgili herhangi bir bildirim vs. gelmedi ve uygulayabileceğim herhangi bir çözüm var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı