19 TL'ye oyun önerisi

win 7 ultimate

Hectopat
Daha fazla  
Şu an kartımda 19 TL var. Sizce bu paraya aşağıdaki oyunlardan hangisi veya hangileri alınır? Platform XBOX.
AC Rogue 14,75 TL.
Mafia 2 15 TL.
Beyond and good evil HD 5 TL.
Splinter Cell 15 TL.
Splinter Cell pandora tomorrow 11 TL.
Rayman Origins 19 TL.
Far Cry 3 blood Dragon 8 TL.
Splinter Cell blacklist 14 TL.
Far Cry 1 8 TL.

Şu an kartımda 19 TL var. Sizce bu paraya aşağıdaki oyunlardan hangisi veya hangileri alınır? Platform Xbox.
AC Rogue 14,75 TL.
Mafia 2 15 TL.
Splinter Cell 15 TL.

Hocam ben kendimce bu oyunları öneririm. Hangi tür oyunlar seviyorsunuz konsept olarak? Yavaş yavaş eleyelim:)

Gizlilik. Mafia 2'yi aslında 1,2 sene önce oynamıştım ama bir daha oynamak istiyorum.

Hmm hepsi de gizlilik. Aslında Splinter Cell oyunlarının hepsini oynadım ama blacklist en sevdiğim oldu aralarında. Assasin Creed Rogue da AC serisindeki en sevdiğim oyundur hikaye bakımından ama hikayesi kısa ve oyunu %100 yapmak çok kolay o paraya alınmaz bence. Mafia 2 bence tekrar oynanabilirliği olan bir oyun. Vallahi hepsi kendi çapında güzel oyunlar hocam:)

Hmm hepsi de gizlilik. Aslında Splinter Cell oyunlarının hepsini oynadım ama blacklist en sevdiğim oldu aralarında. Assasin Creed Rogue da AC serisindeki en sevdiğim oyundur hikaye bakımından ama hikayesi kısa ve oyunu %100 yapmak çok kolay o paraya alınmaz bence. Mafia 2 bence tekrar oynanabilirliği olan bir oyun. Vallahi hepsi kendi çapında güzel oyunlar hocam:)
Kısalığı çok önemli değil aslında dolu olsun yeter.

Şu an kartımda 19 TL var. Sizce bu paraya aşağıdaki oyunlardan hangisi veya hangileri alınır? Platform Xbox.
AC Rogue 14,75 TL.
Mafia 2 15 TL.
Beyond and good evil HD 5 TL.
Splinter Cell 15 TL.
Rayman Origins 19 TL.
Far Cry 3 blood Dragon 8 TL.
Far Cry 1 8 TL.

Steam'deki +18 anime oyunlarına yönelin :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı