19 yaşında saçlarım dökülüyor

Anunswin

Hectopat
Arkadaşlar bu yaşımda saçlarımın hızla seyrekleşmeye başladığını fark ettim. Arka saç bitiminden on saç sınırına kadar hep araları açıldı ve artık gözle görülüyor ve çok üzülüyorum. Zaten onca derdin arasında bir de bu başıma geldi kendi mi çok üzgün ve yorgun hissediyorum ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Not: Babam kel, diğer amcam hiç kel değil, dedem ve küçük amcam biraz kel çok değil hatta kel de değil seyrek saçları var sadece, dayım ve diğer dedem de hiç kel değil.

Arkadaşlar bu yaşımda saçlarımın hızla seyrekleşmeye başladığını fark ettim. Arka saç bitiminden on saç sınırına kadar hep araları açıldı ve artık gözle görülüyor ve çok üzülüyorum. Zaten onca derdin arasında bir de bu başıma geldi kendi mi çok üzgün ve yorgun hissediyorum ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Not: Babam kel, diğer amcam hiç kel değil, dedem ve küçük amcam biraz kel çok değil hatta kel de değil seyrek saçları var sadece, dayım ve diğer dedem de hiç kel değil.
Şansınıza küsün hocam genleriniz kötü benim de genler kötü daha saçlar dökülmedi ama ilerde böyle devam edersek dökülür herhalde.

Babanızda ve dayınızda var ise geçmiş olsun kardeşim ya seyrek olacak ya da hiç olmayacak saçların.
Benzer bir durumu arkadaşım yaşadı her şeyi denedi dökülmesin diye olmadı.
Şu an saçları komple sıfırladı o şekilde geziyor.
Belki ileride saç Ekim'i deneyebilirsin.

Babanızda ve dayınızda var ise geçmiş olsun kardeşim ya seyrek olacak ya da hiç olmayacak saçların.
Benzer bir durumu arkadaşım yaşadı her şeyi denedi dökülmesin diye olmadı.
Şu an saçları komple sıfırladı o şekilde geziyor.
Belki ileride saç Ekim'i deneyebilirsin.

Hocam kendime saç ektiririm bu hiç sorun değil ama genlerime saç ektiremem beni en çok üzen şeylerden biri de bu.

Benim de aynı 20 yaşındayım. Saç uzattım uzatınca daha da dökülmeye başladı bakım falan işe yaramıyor bir duşa girip çıksam 1 avuç saç dökülüyor.

Hocam kendime saç ektiririm bu hiç sorun değil ama genlerime saç ektiremem beni en çok üzen şeylerden biri de bu.

Yapacak bir şey yok kardeşim en azından sadece saç problemin var. Ciddi sağlık problemlerin olmasından iyidir.

Benim de tam 19 yaşında başlamış, 25 yaşındayken tamamen kel olmuştum. Üzülecek bir durum yok. Kel kaldığın zaman kel seven kadınların varlığıyla tanışacaksın. Her malın alıcısı var dostum. Baktın hoşuna gitmiyor ektirirsin. Ben 30 yaşından sonra saç ektirdim mesela. İki senedir şıkır şıkır geziyorum. Ha niye ektirdin abi dersen tamamen kendi hoşuma gitmediği için ektirdim. Açıkçası saçım yokken daha rahattım.

Yeni konular

Geri
Yukarı