190 TL'ye 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
190
Bir tek bunları öneririm.

1000-1500 TL altında gerçek 7.1 bulmanız imkansız. Hatta benim bildiğim, piyasada hiç gerçek 7.1 kulaklık yok.

En ucuz bu var ama Cougar ve Anker'den şüpheliyim.

Gerçek 7.1 ile Surround 7.1 karıştırıldığına göre bir rehber yapılması gerekiyor demektir.

gerçek 7.1'ler 300-400TL'den başlıyor.
Pardon atmışsın zaten.

Bunların gerçek 7.1 olduğunu kim söyledi sana ?:D
1000-1500 TL altında gerçek 7.1 bulmanız imkansız. Hatta benim bildiğim, piyasada hiç gerçek 7.1 kulaklık yok.
Eskiden gerçek 7.1 olarak bu vardı ama her yerde stoklar bitmiş.

Son düzenleme:

Dostum bunlardaki 7.1 yazılım üzerinden yapılıyor. Ondan gerçek değil. Bende Cloud Alpha S var, onda bile gerçek 7.1 yok. Ses kartındaki tuş ile aktif ediliyor.
Gerçek 7.1 dediğimiz şey ise kulaklıkta 8 tane küçük hoparlör olup sesi yere göre detaylı verebilmesi.
Pardon atmışsın zaten.

Bunların gerçek 7.1 olduğunu kim söyledi sana ?:D

Eskiden gerçek 7.1 olarak bu vardı ama her yerde stoklar bitmiş.
Bu kulaklığı bilmiyordum. Muhtemelen 100-150$'dan aşağı satılmamıştır böyle dolu dolu bir kulaklık. Ayrıca 5 hoparlör var içinde, normalde tam 7.1 olması için 8 olması gerek diye biliyorum. Yanlışsam düzeltebilirsiniz.

Edit: Ayrıca bir baktım da, hâlâ satın alınabilir gözüküyor. ASUS Strix 7.1 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Outlet | Adeks Store
Fiyatı neden bu kadar uygun onu anlamadım.

Dostum bunlardaki 7.1 yazılım üzerinden yapılıyor. Ondan gerçek değil. Bende Cloud Alpha s var, onda bile gerçek 7.1 yok. Ses kartındaki tuş ile aktif ediliyor.
Gerçek 7.1 dediğimiz şey ise kulaklıkta 8 tane küçük hoparlör olup sesi yere göre detaylı verebilmesi.

Bu kulaklığı bilmiyordum. Muhtemelen 100-150$'dan aşağı satılmamıştır böyle dolu dolu bir kulaklık. Ayrıca 5 hoparlör var içinde, normalde tam 7.1 olması için 8 olması gerek diye biliyorum. Yanlışsam düzeltebilirsiniz.

Edit: Ayrıca bir baktım da, hâlâ satın alınabilir gözüküyor. ASUS Strix 7.1 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Outlet | Adeks Store
Fiyatı neden bu kadar uygun onu anlamadım.

Evet hocam araştırdım dediğiniz gibiymiş.

1619184495306.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı