1900 Dolar Notebook önerisi

Bütçe
1900 dolar

hisa karaali

Decapat
Yer
Ispanya madrid
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Merhaba 2 gün önce bilgisayarıma su döküldü. Tamirciye götürdüğümde bilgisayarın yanmış olduğu söylendi. Bir notebook istiyorum. O paraya masaüstü toplarsınız demeyin masaüstüm var. Genellile iş için kullanacağım bir PC önerisi istiyorum. Türk siteleri yani Hepsiburada veya N11 gibi siteleri önermeyin çünkü başka ülkeye teslimat yapmıyorlarmış. Amazon gibi sitelerden önerin, şimdiden herkese teşekkürler. Bütçe 2300 Dolara kadar çıkabilir.

Merhaba 2 gün önce bilgisayarıma su döküldü. Tamirciye götürdüğümde bilgisayarın yanmış olduğu söylendi. Bir notebook istiyorum. O paraya masaüstü toplarsınız demeyin masaüstüm var. Genellile iş için kullanacağım bir PC önerisi istiyorum. Türk siteleri yani Hepsiburada veya N11 gibi siteleri önermeyin çünkü başka ülkeye teslimat yapmıyorlarmış. Amazon gibi sitelerden önerin, şimdiden herkese teşekkürler. Bütçe 2000 Dolara kadar çıkabilir.

MacBook tarzı bir şey mi arıyorsunuz?

Gözüme bunlar çarptı o bütçeye güzel cihazlar var. Apple tarafında yeni nesil MacBook'lar var.

Gözüme bunlar çarptı o bütçeye güzel cihazlar var. Apple tarafında yeni nesil MacBook'lar var.

Gp 66 alınır gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı