1900 TL'ye Sistem Toplama

Sertaç Deniz

Hectopat
Yer
Mersin, Turkey
Daha fazla  
Meslek
alım satım
Selam millet ben 1900 civarlarında bir kasa topladım fakat bundan ne derecede verim alabilirim bilmiyorum. Bu yüzden sizden yardımcı olmanızı istedim.

Sistem şu:

İşlemci: VATAN COMPUTER - AMD - FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm
Anakart: VATAN COMPUTER - ASUS - M5A78L-M/USB3 AMD 760G/SB710 AM3+ DDR3 2000MHz(O.C.) USB 3.0 HDMI&DVI Anakart - Anakart
Ekran kartı: VATAN COMPUTER - ASUS - GTX660 DirectCU II GDDR5 2GB 192Bit Nvidia DX11 Ekran Kart
RAM: VATAN COMPUTER - CORSAIR - 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram - Ram
SSD: VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 120GB 840 EVO SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 410MB) SSD - Solid State Disk (SSD'nin sabit diskten çok daha performanslı olduğunu duyduğumdan bu ürünü tercih ettim)
Kasa+600w psu: VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RC-K380 600W MidT ATX PENCEREL
Dvd okuyucu: VATAN COMPUTER - ASUS - SDRW-08D2S-U Lite 8X HAR

Not: Bu toplama sonucunda yanlışım varsa ya da sizin değişik önerileriniz varsa lütfen bana söyleyin ve bu kasa ile ne derece ne oyunlar oynayabilirim beni kaç yıl götürür ? Lütfen benimle paylaşınız, şimdiden sağolun:D

Sercan tavsiyelerine ek olarak ben de derim ki, SSD acele değil. O parayı ekran kartına koy ve bunu al;

VATAN COMPUTER - ASUS - HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

SSD sonra alırsın ama sistem toplamışken ekran kartı biraz daha uzun vadeli olsun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı