1920x1080 özel çözünürlük Valorant'ta çalışmıyor

exaluze

Picopat
Arkadaşlar selam. 1366x768 laptopa çok büyük geldiği için 1920x1080 özel çözünürlük oluşturdum. Fakat Valorant'ta bu çözünürlüğü uygulayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi geceler.

Nasıl yani? Özel çözünürlükten 1920x1080 yaptım. Yoksa monitörüm 1366x768 çözünürlükte hocam.

Monitörün maksimum 1366x768 destekliyorsa ve sen 1920x1080 yapıyorsan çok yüksek ihtimal out of range gibi hatalar verir. Monitörünüz ne kadar destekliyorsa o kadar kullanın. Valorant için özel çözünürlük yaşıyorsanız, oyunun CFG dosyalarından ayarlayınız.

Hocam söylediğimi anlamadınız sanırım. Oyun için 1920x1080 gözüküyor ancak seçince değişmiyor.

Desteklemese bile gözükür diye biliyorum. Yapabildiğiniz zaman çok yüksek ihtimal çözünürlüğü aştınız diye hata alırsınız zaten. Dediğim gibi, desteklediği kadar kullanın.

Monitörün maksimum 1366x768 destekliyorsa ve sen 1920x1080 yapıyorsan çok yüksek ihtimal out of range gibi hatalar verir. Monitörünüz ne kadar destekliyorsa o kadar kullanın. Valorant için özel çözünürlük yaşıyorsanız, oyunun CFG dosyalarından ayarlayınız.

Desteklemese bile gözükür diye biliyorum. Yapabildiğiniz zaman çok yüksek ihtimal çözünürlüğü aştınız diye hata alırsınız zaten. Dediğim gibi, desteklediği kadar kullanın.

Tamamen safsata yazdıkların.
1080p monitörüm var. 4K çözünürlükte oynayabiliyorum.

Arkadaşlar selam. 1366x768 laptopa çok büyük geldiği için 1920x1080 özel çözünürlük oluşturdum. Fakat Valorant'ta bu çözünürlüğü uygulayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi geceler.

Hocam Valorant'ın çözünürlük seçimleri buglu. 720p monitörü dönüştürücü ile bağlayınca bile mala bağlıyor oyun. Alta üste siyah şerit çekiyor ekranın yarısı gidiyor. En temizi monitörünle eşit oynamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p monitörüm var. 4K çözünürlükte oynayabiliyorum.

Hocam Valorant'ın çözünürlük seçimleri buglu. 720p monitörü dönüştürücü ile bağlayınca bile mala bağlıyor oyun. Alta üste siyah şerit çekiyor ekranın yarısı gidiyor. En temizi monitörünle eşit oynamak.
Hocam oynarsın tamam, ama senin gördüğün gerçek 4K değil. Youtube videosu düşünün 1080p monitörünüz var, 4K'yı seçince monitör sihirli bir şekilde 4K olmadığı gibi sizde 4K göstermeli 1080p oynuyorsunuz.

Hadi buna da bi kamyon safsata yaz da bende yine dikkate almayayım.
Madem dikkate almıyorsun neden cevap yapma gereği duyuyorsun?

Tamam da monitör 768p, ne gerek var 1080P'ye? Çamurlaşacak görüntü.

1656892297416.png

900p monitörümde çıkartabiliyorum 1440P'ye. Ama ne gerek var, 900p kendi çözünürlüğüyken.

Geri
Yukarı