1920x1080 TV PS4 Slim ile iyi görüntü verir mi?

Cr Oyuncusu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Merhaba. Televizyonum Hi-Level marka. Goruntu kalitesi 1920-1080 iyi goruntu verir mi? Televizyonda oynarken bana iyi goruntu vermiyor gibime geliyor sizde de oyle mi_ yoksa benim TV değil mi? Sıkıntı var yoksa ben mi yanlış goruyorum? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Televizyonum Hi-Level marka. Goruntu kalitesi 1920-1080 iyi goruntu verir mi? Televizyonda oynarken bana iyi goruntu vermiyor gibime geliyor sizde de oyle mi_ yoksa benim TV değil mi? Sıkıntı var yoksa ben mi yanlış goruyorum? Teşekkürler.
1080p kalitesinde görüntü verir. Bütün 1920x1080 Tv'ler aynı görüntü kalitesini verir size öyle gözükmüştür. Bir 4k etmez ama. HDR özelliği sadece 4k'lar da açılıyor PS4'te.

Verir kendim 4K TV ile kullandım ama 1080p ile arada fark olmaz diye düşünüyorum.

Anladim yani televizyon 8 k da olsa PS 4 de oyun oynarken 1080p mi oluyor.

1080p yeter zaten ama her 1080p TV iyi kalitede olmadığı için görüntü size kötü gelebilir. Çok çok eski Sony marka FHD televizyonumda PS4 çok iyi görüntü veriyor.

Peki hocam o zaman benim TV'nin goruntu kalitesimi kotudur. Ya da benmi goruntuyu kotu goruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı