195 TL Xbox 360 kablolu gamepad önerisi

190-195TL civarında orijinal bir Xbox 360 kol arıyorum. Bir tane var, ekstra daha alacağım. Malzeme kalitesi ve orijinalliği çok önemli. Rampage marka ile Microsoft marka kollar tıpatıp aynı bu yüzden orijinallik konusunda kararsız kaldım. Orijinal bir kol önerir misiniz?

Ben FIFA Online 4 oynamak için epey araştırma yapıp daha sonrasında piyasada orijinal Xbox 360 kontrolcüsü olmadığına ikna oldum ve sonuç olarak Monster Pusat Pro aldım. Analog sticklerin 360 derece olması önemliyse en azından Pusat Pro alman lazım sıfır ürünler arasından. Daha ucuzları 8 yönlü.

Ben FIFA Online 4 oynamak için epey araştırma yapıp daha sonrasında piyasada orijinal Xbox 360 kontrolcüsü olmadığına ikna oldum ve sonuç olarak Monster Pusat Pro aldım. Analog sticklerin 360 derece olması önemliyse en azından Pusat Pro alman lazım sıfır ürünler arasından. Daha ucuzları 8 yönlü.

Çok pahalıymış. O zaman değerlendirmesi iyi olan bir gamepad alayım. Yine de teşekkürler.

Piyasada orijinal olarak 360 kolu bulmak zor. Kablosuz olanların bile çoğu replika. Konsol için mi lazım?

Tamamdır hocam. O zaman Rampage de olur.

Geri
Yukarı