1985-2009 BIOS hatasi

Yeniden1Dogus

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar ben bir sorunla karsilasiyorum hiçbir yerde cozum bulamadim buraya yazayim dedim. Ben PC'yi actigimda larsima bir hata cikiyor reboot and select proper Boot device or insert Boot Media in selected Boot device and press a Key ama basinca yazi kopyalaniyor. Bunun cozumunu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar ben bir sorunla karsilasiyorum hiçbir yerde cozum bulamadim buraya yazayim dedim. Ben PC'yi actigimda larsima bir hata cikiyor reboot and select proper Boot device or insert Boot Media in selected Boot device and press a Key ama basinca yazi kopyalaniyor. Bunun cozumunu bilen var mı?
"HDD" veya "SSD" diskinin kablolarını kontrol edin.

Selamlar ben bi sorunla karsilasiyorum hic bir yerde cozum bulamadim buraya yazayim dedim be pc yi actigimda larsima bir hata cikiyor reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key ama basinca yazi kopyalaniyor bunun cozumunu bilen varmi

"HDD" veya "SSD" diskinin kablolarını kontrol edin.
Bu olay 1 gun oncede oldu mavi ekran versi tekrar acildi ayni hatayi verdi ac kapa yaptim oldu simdi ne oldu bilmitorum
Bide bootda sadece bir secenek var windows kursam duzelir diye dusunmustum ama kuramiyorum

Dosya Ekleri

• IMG_20210211_203558.jpg
    IMG_20210211_203558.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı