1994 Honda Civic 1.5 EL alınır mı?

kayber25

Kilopat
Daha fazla  
Bu araba hakkında fikrim yok ama Honda sağlamdır. Sağlam araba istiyorsanız ilk Japon bakın bence. Yalnız şurada yazdığı; "Aracım gayet bakımlı olup motorunu kendim bizzat yetkili servis tarafından yaptırdım faturalari mevcuttur", eğer ki bakım ise sorun yok. Yeni motor taktılarsa arama bile. Ayrıca KM çok fazla.

Herkese selam. İlk kez araç alacağım 3 kişilik bir aile için. Aşağıdaki paylaştığım aracı çok beğendim. Daha önce kullanan varsa görüşlerinizi alabilir miyim? Alınır mı? Kronik sorunları vs. var mı? Sık sık arıza verir mi? Görüşlerinizi bekliyorum.

Aracın ya kendi lastik ölçüleri takılı değil ya da süspansiyon ile onyanmış olabilir.
Bu kasalar yere bu kadar basık değil.

Bu araba hakkında fikrim yok ama Honda sağlamdır. Sağlam araba istiyorsanız ilk Japon bakın bence. Yalnız şurada yazdığı; "aracım gayet bakımlı olup motorunu kendim bizzat yetkili servis tarafından yaptırdım faturalari mevcuttur", eğer ki bakım ise sorun yok. Yeni motor taktılarsa arama bile. Ayrıca km çok fazla.

28 yıllık araç her yıl 15 bin yapsa 420.000 civarlarında ediyor eğer orijinal km ise gayet iyi neredeyse 100 bin az binilmiş.

hocam maksimum fiyatım bu 130 bin ile 150 bin arası varsa bildiğiniz güzel araçlar tavsiye eder misiniz onlara bakayım?
Hocam o fiyat bandında 2010 model civarlarında km si orjinal olmayan kısa süre taksi de çalışmış albealar var.

Hocam o fiyat bandında 2010 model civarlarında km si orijinal olmayan kısa süre taksi de çalışmış albealar var.

Takside çalışmamış temiz bir araba, km orijinal ise kaçırılmaz.

Geri
Yukarı