1998 Model Audi A4 alınır mı?

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selamlar, araç dış görünüş olarak tamamen temiz diyebilirim. Geçen sene bir kadın sürücü tarafından satın alınmış, şanzıman ve motor revizesi ardından kullanım sağlamış kendisi. İç kısımlarda hafif kusurlar bulunuyor ancak yılına göre normal diyebilirim, motor kontrolü gibi şeylerden sonra sizce alınabilir bir araç mı? Araç benzin/LPG olmak üzere 1.8 TFSI motor, turbolu versiyonu değil maalesef ki atmosferik versiyonu. Farklı bir araç planımız var, onu alana kadar 4-5-6 aylık idareten bir araç olması gerekiyor. Brodway gibi araçların 170.000, Opel Vectra gibi araçların ise 250.000 civarında satıldığı dönemde 250.000 civarında 1998 model Audi A4 cezbedici geldi, ne öneriyorsunuz? Ayrıca alırken nelere dikkat etmem gerekiyor? Teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Bunu al.
2b28234e06e568c4b6e7d9eeddaa059d.jpg
chrysler-concorde-1996-4.jpg

Son düzenleme:
Yenilenmesi iyi bir şey ama yenilendiyse o araç baya hırpalanmıştır.
Açıkçası hiçbir fikrim yok, daha önceki geçmişi hakkında. Tek bildiğim kadın sürücü tarafından satın alınmış, rektefe sonrası memnun bir şekilde kullanılmış. Kendisi son yaptığı işten para alamamış, bu sebepten ötürü 1-2 aylığına satış için bir galeriye vermiş. Eğer satılmazsa galeriden, satılırsa ise satın alan kişiden geri almak istediğini söylemiş.

Önerdiğiniz araç için şunu demeliyim ki babam ve arkadaşları Audi varken neden böyle bir araca bineyim kafasındalar, motor ve şanzıman rektefesi dolayısıyla da içleri çok rahat açıkçası ancak bilemiyorum. Hiç gideri yok mu diyorsunuz? Şu 1.8 atmosferik eksiltme olayında da yeterli bilgi bulamadım, fikriniz var mı?

Son düzenleme:
Açıkçası hiçbir fikrim yok, daha önceki geçmişi hakkında. Tek bildiğim kadın sürücü tarafından satın alınmış, rektefe sonrası memnun bir şekilde kullanılmış. Kendisi son yaptığı işten para alamamış, bu sebepten ötürü 1-2 aylığına satış için bir galeriye vermiş. Eğer satılmazsa galeriden, satılırsa ise satın alan kişiden geri almak istediğini söylemiş.

Önerdiğiniz araç için şunu demeliyim ki babam ve arkadaşları Audi varken neden böyle bir araca bineyim kafasındalar, motor ve şanzıman rektefesi dolayısıyla da içleri çok rahat açıkçası ancak bilemiyorum. Hiç gideri yok mu diyorsunuz? Şu 1.8 atmosferik eksiltme olayında da yeterli bilgi bulamadım, fikriniz var mı?
Peugeot 406 makam arabası. Audi'nin adı var sadece. İronik dedikleriniz. Tabii bu attığım full değil. Biraz araştırmak lazım iyisini.

SV imiş full olanı.

C5'in dış görünüşü pek iyi değil bence ama çok konforlu ve iç tasarımı çok güzel.

Son düzenleme:
Teşekkürler cevaplarınız için, söylediklerinizi aktarıp çekileceğim. Böyle bir mantık olmadığını ben de biliyorum, gayet saçma sebep Audi tercih etme olayı ancak para kendisinin eğer Audi dışında aldığı bir araçta sorun çıkarsa benim başımın etini yer açıkçası. :D Bu sebepten ötürü ısrarla Audi'yi sordum, yine de teşekkür ederim desteğin için.

Teşekkürler cevaplarınız için, söylediklerinizi aktarıp çekileceğim. Böyle bir mantık olmadığını ben de biliyorum, gayet saçma sebep Audi tercih etme olayı ancak para kendisinin eğer Audi dışında aldığı bir araçta sorun çıkarsa benim başımın etini yer açıkçası. :D Bu sebepten ötürü ısrarla Audi'yi sordum, yine de teşekkür ederim desteğin için.
Rica ederim hocam. 💙

Yeni konular

Geri
Yukarı