1milyonistihdam bana yardımcı olabilir mi?

scarface01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Sorum 1milyonistihdam ile alakalı sizce benim gibi tecrübesiz bir kişiye gerçekten yardımcı olabilir mi ya da başka kaynaklara mı başvurmalıyım? Söylerseniz sevinirim. İyi Günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendinizi çok net açıklamışsınız(!) Bu şartlar altında size yardımcı olmamak elde değil(!)

Lütfen sırası ile,
  • Kendi yeteneklerinize, eğilimlerinize, çevrenizin ilgilendiği işlere ve tüm imkanlarınızı sıralayın,
  • Bunların içerisinde hangisinin ne kadar para kazandıracağını, ne kadar uygun olacağını ve sizi tatmin edeceğini belirleyin,
  • Başvuracağınız platforma "tecrübesiz" olarak başvurmak başkadır. Yatkınlıklarım ve etkin olarak ilgilendiğim konular bunlar, kendimi bunları yaparken daha rahat hissediyorum, gibi öncüller ile gidin.
Konudan ayrı olarak, İŞKUR'a da başvurun. Tüm tanıdıklarınıza haber verin,
(Ben bir yararını görmedim fakat onların aptal aptal nerede çalışıyorsun, neden iş bulamadın sorusu ile muhatap olmadım. Yeri gelince bana işsizken yardımcı mı oldunuz diyebiliyorum. Daha önemlisi onlara karşı kendimi ezik hissettiğim için sabahlara kadar uyuyamadığımı iş baktığımı evden 08'de çıktığımı ve ayaklarım şişene kadar yürüdüğümü sonra gelip öğle yemeğini yediğimi biliyorum. Alakasız gelecektir bu duruma düşmeyen için ama umarım siz ders çıkartabilirsiniz.)

Son olarak değerinizi bilin, yerinizden emin olana kadar çabalayın. Hayat size kesinlikle gülümseyecektir.

Geri
Yukarı