1TB HDD ve 120GB SSD'li Sistemde Oyunlar Nereye Kurulmalı?

Daha sistem elime geçmedi sipariş verdim. O yüzden soruyorum Windows nasıl SSD'ye kuracağım diye.
Teker teker anlatamadım. Buradan bakabilirsin. Disk seçme kısmında SSD yi seçmeye dikkat et.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun nesi seni rahatsız etti anlayamadım açıkçası. Peki sen neden yorum yapıyorsun? Tekrar eden yorumları okuma dostum o zaman? Zorla okutmuyoruz ya.. :)
Ben bu sosyali kullanıyorum ve bu yorumları görüyorum. Madem öyleyse, ben de bunu sana zorla okutmuyorum. Zoruna gitti sanırım:) İyi akşamlar.

Ben bu sosyali kullanıyorum ve bu yorumları görüyorum. Madem öyleyse, ben de bunu sana zorla okutmuyorum. Zoruna gitti sanırım:) İyi akşamlar.
Bana zorla okutmuyorsun ama bize yazıyorsun. O yüzden otomatikman cevap verme gibi bir hak elde ediyorum. Konuyu açan sensin. Okuma o zaman tekrar eden mesajları, rahatsız olma. Kendi ürettiğin problemi kendin çözmen gerek. Biz değil. İyi akşamlar. :)

Bana zorla okutmuyorsun ama bize yazıyorsun. O yüzden otomatikman cevap verme gibi bir hak elde ediyorum. Konuyu açan sensin. Okuma o zaman tekrar eden mesajları, rahatsız olma. Kendi ürettiğin problemi kendin çözmen gerek. Biz değil. İyi akşamlar. :)
Gereksiz insanlarla polemiğe girecek kadar "boş" zamanım yok.

hard disk hızı ssd ye göre çok çok düşük olduğuna göre fps isteyen anlık oyunları (mesela cs-go/bf gibi) ssd ye kur hard diskede gb büyük oyunları kur örneğin tomb raider metro 2033 redux gibi ilerlemelileri gta 5 de boot sorunu olabilir fps de filan değeri iyi olur fakat az araba ile ilerlediğinde saçma sapan şekiller ve oyunda sadeleşme olur binalar yollar filan görünmez.
bu gibi şeylere dikkat et tabi tavsiyem bütçen el verdiğince yüksek gblı ssdleri alman

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı