2.000 TL Ayarlanabilir İş Monitörü Tavsiyesi

Bütçe
2000

Rojen

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. bilgisayar mühendisliği okuyorum ve çalışmak için bir monitör almak istiyorum. IPS panel olmalı, önceliğim gözü yormayan bir monitör olması, ergonomik olması da önemli. Ayarlanabilir ve döndürülebilen bir standı olmasını istiyorum. Bütçem maksimum 2000 lira. Şimdilik 2 model arasında kaldım, linklerini ekleyeceğim. MSI gözüme daha güzel göründü fakat internette ürün hakkında hiçbir yorum olmaması ve MSI monitörlerin kalitesi hakkında bir fikrimin olmaması kuşkuya düşürdü. Diğer önerilere de açığım. Teşekkür ederim.

https://ay.live/tE9H2p bu monitörü öneririm istediğiniz tarafa dönebilir bir bakın
/tE9H2p bu monitörü öneririm istediğiniz tarafa dönebilir bir bakın

Monitör konusunda AOC öneririm. Görüntü kalitesinden tutun, malzeme kalitesine kadar. 2000 TL civarı önerebileceğim monitör ise bu monitör. Arkadaşım aldığı zaten deneme fırsatım oldu. Pişman etmeyecek bir monitör.

144 al her türlü. Buradan 27 olanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Neden 144? Oyun oynamak değil amacım. Oyun dışında 144 olması önemli mi, yalnızca öğrenmek için soruyorum.
Önerileriniz için teşekkür ederim ama attıklarınız biraz kaba göründü bana. Renkli ve ışıklı bir monitör olmasını istemiyorum, olabildiğince sade olmalı.

/tE9H2p

/tE9H2p
Anlayamadım.
Monitör konusunda AOC öneririm. Görüntü kalitesinden tutun, malzeme kalitesine kadar. 2000 TL civarı önerebileceğim monitör ise bu monitör. Arkadaşım aldığı zaten deneme fırsatım oldu. Pişman etmeyecek bir monitör.
Güzel bir monitöre benziyor gerçekten. Hepsiburada'da satılan 24O2C modeliyle arasındaki fark nedir? Eğer aynılarsa Hepsiburada üzerinden almak isterim.
Bu monitör nasıl? Şu anda iyi bir indirimde.
Öneriniz üzerine bu monitörü satın aldım fakat sonra yeniden inceledim ve şüpheye düştüm. Enerji sınıfı E ve güç tüketimi 100 Watt olarak görünüyor. Bu gerçekçi bir değer mi? 1080p 24" bir monitörün bu kadar güç tüketmesi mümkün mü?

Son düzenleme:
Vg259QR modeline bakabilirsiniz 1ms IPS panel 165Hz, pivot özelliğine sahip, sağlam bir yapısı var yukarı aşağı, öne arkaya ve her iki yönde 90 derece dik çevirebiliyorsunuz. Parlaklığı 300CD renkleri oldukça iyi. Uzun süre kullanacaksanız asusa özgü eyecare teknolojisi mevcut.

Vg259QR modeline bakabilirsiniz 1ms IPS panel 165Hz, pivot özelliğine sahip, sağlam bir yapısı var yukarı aşağı, öne arkaya ve her iki yönde 90 derece dik çevirebiliyorsunuz. Parlaklığı 300CD renkleri oldukça iyi. Uzun süre kullanacaksanız asusa özgü eyecare teknolojisi mevcut.
Ben de bunu tavsiye ederim ama böyle kişilerin hepsini bilinçlendirsek paraları dönüp dolaşıp bizi bulmaz. Şimdi bu arkadaş aldığı gibi monitörü 2. el satayım dese 1000 lira üstü kimse vermez. Satarken zarar edecek diye demiyorum, gerçekten o fiyata rezil rüsva bir şey aldı. Ben ilk tavsiyemi yaptım ama muhakeme edemedi. İleride para kazandığında o veya aynı fikirde başkasının parasını ben almasını bilirim. Şu ana kadar bildim de.

Ben de bunu tavsiye ederim ama böyle kişilerin hepsini bilinçlendirsek paraları dönüp dolaşıp bizi bulmaz. Şimdi bu arkadaş aldığı gibi monitörü 2. el satayım dese 1000 lira üstü kimse vermez. Satarken zarar edecek diye demiyorum, gerçekten o fiyata rezil rüsva bir şey aldı. Ben ilk tavsiyemi yaptım ama muhakeme edemedi. İleride para kazandığında o veya aynı fikirde başkasının parasını ben almasını bilirim. Şu ana kadar bildim de.
Ne anlatıyorsunuz hocam? Ben iş için kullanacağım diyorum 144Hz al diyorsun istemeyince de muhakeme edememiş mi oluyorum? Hem satmak ne alaka nasıl geldin bu noktaya çözemedim.

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. BenQ marka bir monitör aldım hem fiyatının uygun olması hem de yorumların iyi olması sebebiyle. Ürün bana ulaştıktan ve bir süre kullandıktan sonra deneyimlerimi burada paylaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı