2.000 TL klavye önerisi

Bütçe
2.000

Asyneum

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bütçem 2.000 TL,

Tek isteğim uzun ömürlü TKL klavye. Normalde Razer almayı planlıyordum (Razer fanboyum 7+ yıldır ekipmanlarını kullanıyorum set olarak) şu anda da Razer BlackWidow Elite var fakat artık sizlere ömür. Bazı tuşları basmıyor (önemsiz tuşlar fakat tasarım işleriyle uğraştığımdan dolayı sürekli kullandığım tuşlardı kendisi. Tekrar Razer'den devam edecekken, artık V3 serisi ile kalite/performans'tan çok çok geri kaldıklarını gördüm. Sadece fiyat odaklı gidiyorlar bu da kalitelerine yansıyor ister istemez. Bundan dolayı Razer setimi bozma kararı aldım an itibari ile :)

Merhaba, bütçem 2.000 TL,

Tek isteğim uzun ömürlü TKL klavye. Normalde Razer almayı planlıyordum (Razer fanboyum 7+ yıldır ekipmanlarını kullanıyorum set olarak) şu anda da Razer BlackWidow Elite var fakat artık sizlere ömür. Bazı tuşları basmıyor (önemsiz tuşlar fakat tasarım işleriyle uğraştığımdan dolayı sürekli kullandığım tuşlardı kendisi. Tekrar Razer'den devam edecekken, artık V3 serisi ile kalite/performans'tan çok çok geri kaldıklarını gördüm. Sadece fiyat odaklı gidiyorlar bu da kalitelerine yansıyor ister istemez. Bundan dolayı Razer setimi bozma kararı aldım an itibari ile :)
Rampage KB-R74

Çok iyi indirimde olan bir 60 klavye bırakmak istiyorum, alüminyum kasaya sahip fiyat inanılmaz iyi:

TKL şart ise bunu öneririm:

TKL şart değilse:

İsterseniz, bütçenizde uygun tabii Custom Klavye toplayabiliriz.

Hocam Anne Pro 2 tarzı klavyeler düşündünüz mü? Ortalama 1000TL civarıydı sanırım geri kalan parayada keycap,kasa ve lube alıp modlayabilirsiniz.

Benim o kadar param olsa herhalde en çok tercih edeceğim SteelSeries Apex 7 (2149TL) olacaktır. Fakat bu kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Apex 7 tercih etmemin sebebi görünüşü benim güzel diye nitelendirebileceğim özelliğe kaçıyor ve RGB ışığı ise güçlü olabilecek seviyede. Bir de üstüne mekanik klavyenin hayranı olduğumdan dolayı (şu an kullandığımda Gamepower Warlock red Switch) Apex 7'de alabileceğim klavyeler arasında girebiliyor. Ha bir de genellikle klavyelerimi şu özelliğe de bakarak almaya çalışıyorum. Ses açma kapama roll tuşu. Kaydırmalı ve sağ üstte olan ses açma kapama tekerleği olan klavyelerinde hastası oluyorum. Hem işimi kolaylaştırıyor hem de tasarıma + özellik katıyor.

Geri
Yukarı