2.000 TL klavye önerisi

Bütçe
2.000
Benim o kadar param olsa herhalde en çok tercih edeceğim SteelSeries Apex 7 (2149TL) olacaktır. Fakat bu kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Apex 7 tercih etmemin sebebi görünüşü benim güzel diye nitelendirebileceğim özelliğe kaçıyor ve RGB ışığı ise güçlü olabilecek seviyede. Bir de üstüne mekanik klavyenin hayranı olduğumdan dolayı (şu an kullandığımda Gamepower Warlock red Switch) Apex 7'de alabileceğim klavyeler arasında girebiliyor. Ha bir de genellikle klavyelerimi şu özelliğe de bakarak almaya çalışıyorum. Ses açma kapama roll tuşu. Kaydırmalı ve sağ üstte olan ses açma kapama tekerleği olan klavyelerinde hastası oluyorum. Hem işimi kolaylaştırıyor hem de tasarıma + özellik katıyor.
Apex 7´nin ekrandan başka bir özelliği yok. Ben olsam LK67 alırdım. Ses tekerleği falan da var.

@Silinen üye
Benim o kadar param olsa herhalde en çok tercih edeceğim SteelSeries Apex 7 (2149TL) olacaktır. Fakat bu kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Apex 7 tercih etmemin sebebi görünüşü benim güzel diye nitelendirebileceğim özelliğe kaçıyor ve RGB ışığı ise güçlü olabilecek seviyede. Bir de üstüne mekanik klavyenin hayranı olduğumdan dolayı (şu an kullandığımda Gamepower Warlock red Switch) Apex 7'de alabileceğim klavyeler arasında girebiliyor. Ha bir de genellikle klavyelerimi şu özelliğe de bakarak almaya çalışıyorum. Ses açma kapama roll tuşu. Kaydırmalı ve sağ üstte olan ses açma kapama tekerleği olan klavyelerinde hastası oluyorum. Hem işimi kolaylaştırıyor hem de tasarıma + özellik katıyor.

Size katılıyorum, bende Apex Pro TKL fiyat takibi yapıyordum. Amazon'da 2.000 TL'ye düşüyordu zaman zaman. Tekrar düşse hiç düşünmeden alacağım.

Corsair K70, XPG Summoner, Apex Pro ve alloy Elite 2 var. K70 kullanmıştım çok iyi. Arkadaşımda Apex Pro vardı ve memnun du. Blackwidov V3 nasıl sevemedin tam anlayamadım çok seveni var. Biraz sesli bir klavye kendisi. Bende Razer fanıyım alacak olsam Black Widow V3 eklerdim

Apex 7´nin ekrandan başka bir özelliği yok. Ben olsam LK67 alırdım. Ses tekerleği falan da var.

Bu markayı bilmediğimden yorum yapamayabilirim. Hatta ilk defa duyduğumu bile söyleyebilirim. Görünüşünü pek fazla sevemedim. Biraz oyuncak lego gibi kalmış klavye. Tabii görünüş kişiden kişiye göre değişebilir. Ses tekerleğinin olması o yönden etkiledi ama klavye hem küçük kalıyor hem de oyuncak gibi beğenemedim yani.

Değerli görüşünüz için teşekkür ederim, uzun zamandır Apex Pro TKL'nin 2.000'e indirime girmesini bekliyorum, 1 hafta önce kadar girmişti fakat almaya fırsatım olmamıştı. LK67'i Custom olarak yapacaktım fakat kasası plastik olduğu için pek yanaşmak gelmiyor içimden bu tarz klavyelere. Bu kadar para veriyorsam, metal bir kasa beklentim oluyor doğal olarak. Kişisel bir tercih diyebiliriz :)

Geri
Yukarı