2.000 TL klavye önerisi

Bütçe
2.000

@Silinen üye

Hocam size bir sorum var siz daha önce Razer klavye kullanmışsınız. Şu anda bende BlackWidow V3 var numlockta "8" tuşu red Switch gibi ses çıkarıyor hissiyat olarak diğer tuşlardan daha yumuşak ileride sorun çıkarır mı? Konu açmıştım çözüm bulamadık.

@Silinen üye

Hocam size bir sorum var siz daha önce Razer klavye kullanmışsınız. Şu anda bende BlackWidow V3 var numlockta "8" tuşu red Switch gibi ses çıkarıyor hissiyat olarak diğer tuşlardan daha yumuşak ileride sorun çıkarır mı? Konu açmıştım çözüm bulamadık.

Size teknik olarak bir problem çıkarmaz, V3'ü kullandım evet. Bu sesin gelme sebebi kasasında Türkiye'ye gelen klavyeler için bahsediyorum %100 alüminyum kullanılmaması. Bunu Türkiye'de Razer kullanan hiç kimse bilmiyor mesela, kalite/performansı geri çektikleri yorumumu bilerekten yaptım, kulakdan dolma şekilde değil yani :) ileride bir sorun çıkarmaz. Kulaklık ile kullanacağınızı var sayarsak zaten hiç bir fark hissetmeyeceksiniz kulağınız bu sese alıştığında. Performans olarak hiç bir değişim olmayacaktır ileriye dönük içiniz rahat olsun.

Yurt dışında satılan V3 ile ülkemize gelen V3 farklı. Kasalarında fark edilmeyecek kadar farklı malzeme kullanıldığı aşikar. Fakat klavyenin süreli indirime girmesi, "Razer kalitesini 600 TL'lere kadar indirmeleri" göz kapalı şekilde alınmaya focusluyor :)

Merhaba, bütçem 2.000 TL,

Tek isteğim uzun ömürlü TKL klavye. Normalde Razer almayı planlıyordum (Razer fanboyum 7+ yıldır ekipmanlarını kullanıyorum set olarak) şu anda da Razer Black Widow Elite var fakat artık sizlere ömür. Bazı tuşları basmıyor (önemsiz tuşlar fakat tasarım işleriyle uğraştığımdan dolayı sürekli kullandığım tuşlardı kendisi. Tekrar Razer'den devam edecekken, artık V3 serisi ile kalite/performans'tan çok çok geri kaldıklarını gördüm. Sadece fiyat odaklı gidiyorlar bu da kalitelerine yansıyor ister istemez. Bundan dolayı Razer setimi bozma kararı aldım an itibari ile :)

Hocam bozuk klavyenizi satiyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı