2.000 TL mekanik olmayan klavye önerisi

Öncelikle hayrlı olsun öncelilkle aldığınız ürün, sorunsuzca kullanırsınız inşaallah.

Yanlış anlamaz iseniz klavye değiştirme sebebiniz nedir memnun iken?

Artık oyun 2.planda işim Home ofis sürekli olarak PC başındayım ve yazışmalarım çok sık, bir süre sonra baş ağrıtıcı seviyeye geliyor. Oyun oynarken inanılmaz bir hissiyat ve tatlı bir sesi var, fakat yoğun iş temposunda yazışmalar da hele bir de gece hiç dayanmıyorum artık.

Sizinle aynı durumda sayılabilirim, bazen home office çalışıyorum lakin ben daha çok yazılım işlerimde ve oyun için almayı düşünüyordum. Şuanda aktif olarak Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Mekanik Hisli TR Gaming klavyeyi kullanmaktayım lakin tuşlar sert ve çok fazla(gerçekten çok fazla) ses çıkarıyorlar. Red swtichli bir mekanik klavyeye geçmeyi düşünüyordum. Corsair k70 ile apex 7 arasındaydım. Galiba bundan da vazgeçeceğim.Teşekkür ederim.

Sizinle aynı durumda sayılabilirim, bazen Home Office çalışıyorum lakin ben daha çok yazılım işlerimde ve oyun için almayı düşünüyordum. Şu anda aktif olarak Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Mekanik Hisli TR Gaming klavyeyi kullanmaktayım lakin tuşlar sert ve çok fazla(gerçekten çok fazla) ses çıkarıyorlar. Red swtichli bir mekanik klavyeye geçmeyi düşünüyordum. Corsair K70 ile Apex 7 arasındaydım. Galiba bundan da vazgeçeceğim. Teşekkür ederim.

Apex 7 iyi ses çıkartıyor sesten uzaklaşmak isterken ona yönelmek intihar olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı