2+1 fiyat performans ses sistemi önerisi

Furkan Görür

Kilopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Borsa
2+1 fiyat performans ses sistemi arıyorum.

Fiyat açısından ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur.

Arkadaşlar mikado diye 2+1 ses sistemi aldım geçen hafta. PC'ye taktım ve müzik açtıktan 2 dakika sonra ses kesildi. Kulağımı yakınlaştırdığımda %1 ses veriyordu. Gittim sıfırı ile değiştirdim bugün elime geçti onda da müzik açıktan 2-3 dakika sonra yine aynı sorun oldu. PSU FPS 550W +80 bronz. Sistemindeki PSU mu kaldırmıyor yakıyor ses sistemini?

Son düzenleme:
2+1 fiyat performans ses sistemi arıyorum.

Fiyat açısından ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur.

Arkadaşlar mikado diye 2+1 ses sistemi aldım geçen hafta. PC'ye taktım ve müzik açtıktan 2 dakika sonra ses kesildi. Kulağımı yakınlaştırdığımda %1 ses veriyordu. Gittim sıfırı ile değiştirdim bugün elime geçti onda da müzik açıktan 2-3 dakika sonra yine aynı sorun oldu. PSU FPS 550W +80 bronz. Sistemindeki PSU mu kaldırmıyor yakıyor ses sistemini?

2+1'ler genelde kendinden Power'lı oluyor hocam, prizden güç almıyor mu? Direkt bilgisayardan mı güç alıyor? Bilgisayardan güç alsa dahi cihazın üzerinde voltaj düşürücü bir yapı vardır illaki kaldıracağı güce kadar. Başka bir problem olabilir.

2+1'ler genelde kendinden Power'lı oluyor hocam, prizden güç almıyor mu? Direkt bilgisayardan mı güç alıyor? Bilgisayardan güç alsa dahi cihazın üzerinde voltaj düşürücü bir yapı vardır illaki kaldıracağı güce kadar. Başka bir problem olabilir.
kasa dan güç alıyordu. yeni ürün jelatinini ben açtım 2. ürün bu

Kasadan güç alıyordu. Yeni ürün jelatinini ben açtım 2. ürün bu

Hocam dediğiniz gibi bir problem varsa, ürünü iade edin size adaptörden beslenen bir 2+1 çözelim. En azından daha uzun ömürlü + daha performanslı olur. Şöyle bir şey de yapabilirsiniz, sanırım USB'den güç alıyor cihaz. Cihazın USB'sini bir telefon şarj adaptörüne bağlayıp onu prize takarak da çalıştırabilirsiniz. Şarj cihazı voltajı düşürdüğü için eğer PSU'dan kaynaklı bir yanma söz konusuysa bunu yaşatmayacaktır.

Hocam dediğiniz gibi bir problem varsa, ürünü iade edin size adaptörden beslenen bir 2+1 çözelim. En azından daha uzun ömürlü + daha performanslı olur. Şöyle bir şey de yapabilirsiniz, sanırım USB'den güç alıyor cihaz. Cihazın USB'sini bir telefon şarj adaptörüne bağlayıp onu prize takarak da çalıştırabilirsiniz. Şarj cihazı voltajı düşürdüğü için eğer PSU'dan kaynaklı bir yanma söz konusuysa bunu yaşatmayacaktır.
link atarsanız yeni alayım onu da iade edeceğim zaten

Link atarsanız yeni alayım onu da iade edeceğim zaten

Hocam bütçeniz ne kadar ona göre bakayım, yeni 2+1 cihazlar hep USB port sanırım baktım biraz ama prizden beslenen bulamadım, artık bakarız beğendiğimizi siz dediğim gibi USB ile prizden beslersiniz adaptör ile.

Kalite olarak büyükten küçüğe sıralıyorum hocam;
Ally mc 511 2+1 bluetoothlu bilgisayar hoparlörü ve ev sinema ses sistemi

Karadağ Kaliteli 2+1 Hoparlör Ses Sistemi A801 Multimedia Speaker Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Kerasus 2+1 Oyuncu 7 Renkli Led Değişimi Bluetooth +usb-sd-fm Gamıng Ses Sistemi Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Ally Mobile Ally Mc D221 2+1 Bilgisayar Hoparlörü Ve Ev Sinema Ses Sistemi Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

https://www.ciceksepeti.com/bilgisa...m-jack-usb-speaker-21-ses-sistemi-kcm33728169

Adaptörsüz olanları şarj cihazı ile kullanmanızda fayda var. Siteleri rast gele seçtim beğendiğiniz ürünü internette aratıp daha uygun fiyata da bulabilirsiniz belki. Linklerde Bassları büyük olan cihazlar sizi yanıltmasın, bass frekanslarını inceledim 50Hz'e kadar etkili. Yeni nesil 808 ve dip sub basslar 20Hz civarı olduğu için etkili şekilde vermez bilginiz olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı