2+1 ses sistemi önerisi

Bapaydin

Hectopat
Daha fazla  
2+1 ses sistemi önerisi - bütçe 600TL.
Müzikle uğraşıyorum, beat prodüksiyonu vesaire yapmaktayım.
Basstan ibaret hoparlör önermeyin lütfen temiz ses veren fiyat performans ürünü arıyorum.
Teşekkürler.

Logitech Z333 tavsiye edebilirim. Bütçenin biraz üstünde lakin arada ki fark kadar bazen kampanya, çek vb. olabiliyor. Takip edilebilir.

Logitech Z333 kullanıyorum ve çok memnunum, aradığın temiz sesi alırsın fakat fiyatı 700 TL olmuş. İndirimlerde 600 TL'ye düşüyor, Amazon'u takip edebilirsin.

Güzel gibi duruyor ama Rampage pek güvenemiyorum. Görüntüsü güzel dursa da testlerini inceledim çok basslı boğuk ses veriyor gibime geldi.

Logitech Z333 tavsiye edebilirim. Bütçenin biraz üstünde lakin arada ki fark kadar bazen kampanya, çek vb. olabiliyor. Takip edilebilir.

Logitech Z333 kullanıyorum ve çok memnunum, aradığın temiz sesi alırsın fakat fiyatı 700 TL olmuş. İndirimlerde 600 TL'ye düşüyor, Amazon'u takip edebilirsin.

Göz atacağım sağ olun, ama Logitech'in hoparlörleri nedense bana boğuk geliyor en son Z313 aldım test ettim berbattı açıkçası.

-Ek olarak odam zaten küçük bütçem 600 diye pahalı ürünler önermenize gerek yok teşekkür edeirm. 300 liralıkta olsun fiyat performans olsun kafasındayım.

Son düzenleme:
Göz atacağım sağ olun, ama Logitech'in hoparlörleri nedense bana boğuk geliyor en son Z313 aldım test ettim berbattı açıkçası.

Ekolayzır yapınca boğukluk gidiyor, ekolayzır yapmazsan stok haliyle tatmin etmeyebilir. Bir Mediamarkt mağazasına gidip stok halini test edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı