2.100 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2.100

Yurt dışından PC37X sipariş edebilirsen bundan daha ucuza denk gelir ama beklemek zorundasın.

Hocam bende kulaklık arayışı içindeyim. PUBG, Warzone gibi oyunlarda ses kasmak için iyi bir setup yapmak istiyorum. Sennheiser Game One + harici bir ses kartı mı yapsam karar veremedim. Ek olarak Sennheiser PC37X ile Game Zero arasında çok fark var mı? Senin önerebileceğin bir setup olur mu? Anakartım MSI MEG ace Z390 bütçe olarak 2500 ile 3000 arası çıkabilirim. Mikrofonlu kulaklık tercihimdir.

Hocam bende kulaklık arayışı içindeyim. PUBG, Warzone gibi oyunlarda ses kasmak için iyi bir setup yapmak istiyorum. Sennheiser Game One + harici bir ses kartı mı yapsam karar veremedim. Ek olarak Sennheiser PC37X ile Game Zero arasında çok fark var mı? Senin önerebileceğin bir setup olur mu? Anakartım MSI MEG ace Z390 bütçe olarak 2500 ile 3000 arası çıkabilirim. Mikrofonlu kulaklık tercihimdir.

Dostum hiçbir öneriyi ciddiye almayacaksan niye konu açtın? İnsanların zamanını boşa harcama.

Hocam ben konuda ne yazmışım incelerseniz sevinirim her yerde aynı kulaklığı önermryin ben yazdım ki görünüme önem veririm Xbox ile uyumlu yazmışım salak saçma şeyler yazmayın.
Dostum hiçbir öneriyi ciddiye almayacaksan niye konu açtın? İnsanların zamanını boşa harcama.

Ayrıca daha 1 tane öneri geldi oda uyumlu değilmiş siz hangi kulaklıklardan bahsediyorsunuz.

Hocam, ben de onda takılmıştım ama 3D desteği falan demişlerdi. Benim pek bilgim yok, siz bana açıklar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı