Steam 2.4 saat oynanmış oyunun iadesini kabul eder mi?

Oyunu 4 gün önce aldım ve 4 günde sadece 2.4 saat oynadım. İade etmek istiyorum ama 2.4 saat geçtiği için kabul ederler mi bilmiyorum. Sizce ederler mi?
Oyun süresi uzunsa, bazen kabul edebiliyorlar. İade talebinde bulunarak kaybedeceğiniz bir şey yok. Deneyin.

Oyun çok zor falan demeyin teknik sorunlar, sürekli hata alıyorum gibi sebeplerden iade ederseniz çok büyük ihtimalle kabul olur 2.4 saat çok riskli değil bir daha girmeyin oyuna.

Raporu okuyan kişinin o anki keyfine bağlı. Yine de hata veriyor falan diye bahane bulursanız şansınız artabilir.

Oyun çok zor falan demeyin teknik sorunlar, sürekli hata alıyorum gibi sebeplerden iade ederseniz çok büyük ihtimalle kabul olur 2.4 saat çok riskli değil bir daha girmeyin oyuna.
Steam oyunun kaç kere çöktüğünü, teknik hata raporlarını alıyor. Bence yalan söylemeden dürüstçe "Oyun Eğlenceli Değil" seçeneğiyle iade etmek daha iyi olur.

Steam oyunun kaç kere çöktüğünü, teknik hata raporlarını alıyor. Bence yalan söylemeden dürüstçe "Oyun Eğlenceli Değil" seçeneğiyle iade etmek daha iyi olur.
Hocam 3-4 kere 2 saati aşmış oyunları böyle iade etmiştim. Çok baktıklarını zannetmiyorum. Ama eğlenceli değil diyip iade etmeye çalışırsa kabul etmeme ihtimali daha yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı