2.5" HDD'ye HDD Kutusu Önerisi

Ali Kavak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kolay gelsin harddisk hakkında pek bilgim yok. Bu benim laptopumdan çektiğim 500 GB harddisk ve diğer resimde onu harici kullanabilmek için alacağım harddisk kutusu acaba harddisk bu kutuya uyumlu mudur? Teşekkürler ilgilenirseniz sevinirim.
Screenshot_20180823-220411.png
IMG-20180823-WA0004.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumlu fakat başka bir model bakın derim. Everest marka var yine USB 2.0 ama onda ek olarak iki USB ihtiyacı yok. Bilindiği gibi laptoplarda USB girişleri az. Bu sebeple bu dediğim markanın kutusuna bakın derim.

EVEREST HDC-127 2.5" SATA HARDDISK KUTUSU USB 2.0 - SİYAH - Vatan Bilgisayar

Dolar sebebi ile fiyat çok çok fazla. Ben aynı ürünü geçen ay 30 40 lira gibi bir fiyata aldım Vatan Bilgisayardan.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Yakın zamanda alacağım.
Bilgisayarınızda USB 3.0 girişi varsa USB 3 kutu almanızı tavsiye ederim. Daha hızlı okuma ve veri aktarımı yapabilirsiniz.

Evet bilgisayarımda 3.0 girişi var acaba bu ürün harddiskim için uyumlumudur? Diğer üründen daha mı iyi acaba?
Bb
Bilgisayarınızda USB 3.0 girişi varsa USB 3 kutu almanızı tavsiye ederim. Daha hızlı okuma ve veri aktarımı yapabilirsiniz.[/QUOTE
Lütfen üstteki mesajıma cevap verirmisin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20180827-222656.png
    Screenshot_20180827-222656.png
    183,6 KB · Görüntüleme: 241
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı