2.500-3.000 TL Arası Monitörlü Vatan Bilgisayardan PC Önerisi

Alperenk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba daha önce 3.500 TL PC önerisi için konu açmıştım. O bilgisayarı topladım fakat alamadım. Yarın babamla vatan bilgisayara gidip konuşacagız. Topladım bütçe babama fazla geldi sanırım. Bana belkide hazır kasa alırım dedi. Hazır kasa almak istemiyorum. Bana her ihtimale karşı vatan bilgisayardan 2.500-3.000 TL olmak şartıyla monitörlü bir PC toplayabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer 2500TL civarında bir sistem istiyorsan İ5 6400 ve R9 380 4GB modeli üzerine bir sistem kurulabilir
ama eğer biraz daha arttırısan 2000TL'ye monitörlü sistem 1000TL'ye ekran kartı alabilirsin.

Dostum merhaba,
8gb RAM kapasiteli ve ssd olmayan bir sistem önerisi veriyorum, ileride bunlar eklenebilir:
Sistem3.jpg

Sistemde 2 adet monitör var ASUS ilk tercihin olsun. Ekran kartı'da şu an Vatan Bilgisayar'da bulunmayan üretici özel soğutmalı RX 470 tavsiye ediyorum:
ASUS RX 470 STRIX-RX470-O4G-GAMING

Vatan Bilgisayar olmak zorunda değilse de işlemciyi yükseltebiliriz hem de daha iyi bir monitöre sahip olabilirsin, benim tavsiyem de budur:
Sistem3.2.jpg

Şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı