2.500-3.300 TL arası 2. el oyun bilgisayarı önerisi

@Gondor Elçisi o önerdiğiniz klavye mouse 2-3 ay içinde çöp olur ışıklı diye para verilmez klavyeye.

Komşumuz bilgisayar tamirciliği vs yapmış. Oynanır diyor. Ayrıca bana Mac almak konusunda da ısrarlı. Vazgeçiremem.

Bu linkteki Mac alınır mı?

Oyun için Mac almayın. Attığınız Mac zaten iyi değil. Ben 3 sene önce 15.000TL'lik Mac de(masaüstü) CS:GO oynamıştım oyun açılmıyor açılınca kasıyor oyundan atıyor. Paranızı çöpe atın daha iyi. Madem aldığınız gibi yüksek oyunlar oynayacaksınız 2-3 senelik ömrü olan bir bilgisayar alın enazından. Örnek olarak i5 4590 GTX 1050 Ti sistemi 3500TL'ye toplayabilirsiniz. God of War'ı 1080p düşük ayarlarda 50 60 FPS oynarsınız. CS:GO Valorant LoL gibi oyunları da çok rahat oynarsınız.

Öyle bir PC toplasana merak ettim.

Şu an toplayamam ama sistemin özellikleri şu şekilde;
240GB SSD.
8 GB RAM DDR4 3000 MHz.
AMD Athlon 3000G işlemci Vega 3 ekran kartı.
B450M S2H anakart.
Boş bir kasa
Bu sistemi 3 gün önce toplamıştım arkadaşım için. O da alacak bu bütçede. Sistemin oyun testleri şu şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an toplayamam ama sistemin özellikleri şu şekilde;
240GB SSD.
8 GB RAM DDR4 3000 MHz.
AMD Athlon 3000G işlemci Vega 3 ekran kartı.
B450M S2H anakart.
Boş bir kasa.
Bu sistemi 3 gün önce toplamıştım arkadaşım için. O da alacak bu bütçede. Sistemin oyun testleri şu şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda ki RAM çift kanallı tek kanalla o FPS'lerin yakınından bile geçemezsin. Ağzı olan konuşuyor.

Öneri bilgisayar almak için. Bilgisayar konusunda değil, Mac almak konusunda ısrarlı.
O dedi diye Mac almak zorunda değilsiniz. En fazla hata yaptın der geçer :D

Yeni konular

Geri
Yukarı