2 aylık MacBook Pro'da batarya sağlığı %96'ya düştü

DADEKEKİVEVEYA

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi sosyaller. Yaklaşık 2 ay önce MacBook Pro 14 inç satın aldım ve batarya sağlık durumu %96'ya kadar düştü. Bu sizce normal mi? Genellikle sosyal medyada takılıyorum ve video izliyorum ve Netflix'te bayağı bir vakit geçiriyorum açıkçası. Cleanmymacx programında batarya sağlığım %93 görünüyor. İlk aldığımda 1-2 hafta kullandığımda %98 oldu. Bu durumda biraz endişelendim açıkçası. Sizce normal mi ve batarya sağlığım %80'in altına inerse ne gibi bir sorun oluşturur? Tam performansında kullanabilir miyim?

3.parti yazılıma o kadar güvenme birazcık araştırma yaptım nedense hep %96 ya düşmüş değerler fazla güvenme şarj süresi iyi gidiyor mu?

SAR

3.parti yazılıma o kadar güvenme birazcık araştırma yaptım nedense hep %96 ya düşmüş değerler fazla güvenme şarj süresi iyi gidiyor mu?

Şarj süremden memnunum açıkçası gayet güzel idare ediyor. Fakat nasıl şarj edeceğim konusunda pek bir bilgi edinemedim. Araştırdığım kadarıyla bataryayı resetlemek için şarjın tamamen bitmesini beklemem gerekiyormuş bir kaç kez bunu yapıyorum onun haricinde %10 olduğunda bildirim gelir gelmez şarja takıyorum. Bu konuda bilgin var mı acaba?

SAR.

Şarj süremden memnunum açıkçası gayet güzel idare ediyor. Fakat nasıl şarj edeceğim konusunda pek bir bilgi edinemedim. Araştırdığım kadarıyla bataryayı resetlemek için şarjın tamamen bitmesini beklemem gerekiyormuş birkaç kez bunu yapıyorum onun haricinde %10 olduğunda bildirim gelir gelmez şarja takıyorum. Bu konuda bilgin var mı acaba?

Hocam istediğiniz düzeyde takın bir problem olmaz olamaz yani hani en ortası olsun diyorsanız %20-%60 arası şarja takılmalı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı