2. dönem açık liseye geçişlerde devamsızlık önemli mi?

Godxstrx

Centipat
Daha fazla  
12. sinifim. 8.5 gün devamsızlığım var ve daha kullanmayı düşünüyorum. 2. dönem açık liseye geçeceğim. Devamsızlık sorun olur mu, sınıf tekrarı yapar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açık liseye geçince örgün eğitimle bir alakan kalmıyor, okuldan tasdiknameyi almış oluyorsun. Dolayısıyla problem olmaz.
@Godxstrx, konuya geri dönüş sağlar mısın?

Son düzenleme:
Açık liseye geçince örgün eğitimle bir alakan kalmıyor, okuldan tasdiknameyi almış oluyorsun. Dolayısıyla problem olmaz.
@Godxstrx, konuya geri dönüş sağlar mısın?

Selam, mesela şu an 30 gun devamsizlik hakkimdan 10 gun kaldi diyelim. Ben bu devamsizlik hakkimin tamamini bitirip birkac gun daha siniri asarsam acik liseye gecisimde sinif tekrari gibi bir şey karsima cikmaz degil mi? Teşekkürler.

Şu an açık liseye geçilmediği için kayıtlar sanırım 4'ünde veya 6'sında açılıyor. ben toplam 40 gün devamsızlığım olsa açık liseye kalmış olarak mı gidiyorum veya bir sorun teşkil eder mi?

Ben de öyle düşünüyorum ama velileri bunu anlatmak zor 😂 Devamsızlık sınırı 30 iken ben 43 gün devamsızlık yaprığım zaman 2. dönemde açığa geçeceğim. Sınıf tekrarı olmamasını istiyorlar ondan soruyorum😁

Geri
Yukarı