2. Dönem İçin Tavsiyeler

217146

Hectopat
Makaleler
7
Arkadaşlar merhaba ben bu sene 9.sınıfa geçtim. Normalde ortalamam 83'ün altına düşmemiştir ama şuan 60 bunun sebebi bana göre arkada oturmam. Normalde derslere katılmayı severim ama en arkada sesten derse katılamıyorum. Sınıf hocam zaten sınıftaki herkese kıl ben nasıl bir bahane uydurarak ön sıraya geçebilirim. 2.dönem için tavsiyeleriniz neler yardımcı olursanız çok sevinirim.

Benimde ortalama 97 den aşağı düşmezdi ortaokulda fakat 9. sınıfı 91 ortalama ile bitirdim. Liseye yeni geçmişsin daha, zamanla o notlar çok iyi gelmeye başlıcak. Öne geçmek çok fazla fark yaratmaz, zaten öğrenme hevesin varsa her şekilde dinlersin dersi. 2. dönem kendine daha bir çeki düzen ver gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Tahtayı göremediğini söyle? Miyop olduğumdan dolayı göremezdim ve hocalarımı bu konuda çok sıkardım ve o yüzden zorlada olsa öne alırlardı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı