2. dönem sınavları olacak mı?

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam, kafam inanılmaz karıştı, bazı öğretmenlerim ilk dönem notlarımın hepsini tamamiyle girdi, bazı öğretmenlerim ise ikinci dönem başlamasına rağmen performans ve sözlü notlarımı girmediler. İkinci dönem için performans ödevi verenler de oldu. Total olarak hepsi birinci döneme mi girilecek, yoksa ikinci dönem için yine performans ödevleri, sınavlar mı olacak? Gerçekten kafam çok karıştı, ikinci dönem sınavları olacak mı bir bilginiz var mı? Nereye baksam farklı bir şey görüyorum. İkinci dönem sınavları ile ilgili öğretmenlerim bir açıklama yapmadı, 1 Mart için sınava girmeyenlerin sınav konularını söyleyip noktaladılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu yıl boyunca 2 adet sınav olacağız. Ben ilk sınavlarımı oldum, şimdi ikincileri bekliyorum. O zamana kadar vaka sayısı çok artarsa belki iptal olur ama büyük ihtimalle her türlü olacağız sınavı.

Dostum bu yıl boyunca 2 adet sınav olacağız. Ben ilk sınavlarımı oldum, şimdi ikincileri bekliyorum. O zamana kadar vaka sayısı çok artarsa belki iptal olur ama büyük ihtimalle her türlü olacağız sınavı.
Ben ilk sınavlarımı oldum, sınav olmaya karşı değilim, ikinci sınavlar ile ilgili bir açıklama yapılmamış olmasına şaşırıyorum, bazı öğretmenlerimin ilk dönem notlarımı girmeden yeni bir performans ödevi vermesine şaşırıyorum. Keşke açıklama yapılsa, yapıldı da ben mi duymadım acaba diye düşünüyorum şu an.

2. dönemde de sınav olacağız. Fakat bizim hocalar da konuları tam söyleyemediler. Yani bi karışıklık var. Sınav konuları 1. dönemi de içine alacak mı? Yoksa sadece 2. dönem konularından mı sorumluyuz? Bizim de kafalar karışık.

2. dönemde de sınav olacağız. Fakat bizim hocalar da konuları tam söyleyemediler. Yani bi karışıklık var. Sınav konuları 1. dönemi de içine alacak mı? Yoksa sadece 2. dönem konularından mı sorumluyuz? Bizim de kafalar karışık.
Bize de bir şey söylemediler, bu sebeple açtım zaten konuyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı