2.dünya savaşı temalı oyunun adı nedir?

BlackiCe8x

Femtopat
Daha fazla  
Eski bir FPS oyunu, 10-15 yıl önce internet kafede oynamıştım Call of Duty, medal of Honor bu ikisine bayağı benziyor, görevin birinde tek başımıza düşman askerleriyle doku bir kasabadan birini kurtarıyoruz sanırım. Komutanimiz ya da asker hatırlamıyorum. O da silah alıyor yerden birlikte gizli bir şekilde kasabadan çıkmaya çalışıyoruz, tabii her yer düşman, bu tarz bir oyundu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bir FPS oyunu, 10-15 yıl önce internet kafede oynamıştım Call of Duty, medal of Honor bu ikisine bayağı benziyor, görevin birinde tek başımıza düşman askerleriyle doku bir kasabadan birini kurtarıyoruz sanırım. Komutanimiz ya da asker hatırlamıyorum. O da silah alıyor yerden birlikte gizli bir şekilde kasabadan çıkmaya çalışıyoruz, tabii her yer düşman, bu tarz bir oyundu :)
Call of Duty 2 gibi geliyor kulağa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Day of Defeat?

Call Of Duty. Ama hangi serisi bilmiyorum. Öğrenince yazarım.

Hocam en sonunda bizim askerleri bulup bir herifi gebertiyorduk değil mi ? (veya esir alıyorduk.)

Call of Duty değil ondan eminim, sonunu hatırlamıyorum sadece bahsettiğim kadarını hatırlıyorum :/

Call of Duty 2 gibi geliyor kulağa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır bu değil, grafikler kaplamalar kötüydü, daha eski bir oyun

Medal of Honor: Allied Assault olabilir mi acaba?

Dostum galiba bu oyun, evet evet bu olmalı ama youtubedan baktim singleplayer olayı yok oyunda, multiplayer online bir oyun mu bu?

Edit: Bahsettiğin oyun gibi ama singleplayer campaing kısmı yok sanırım bu değil ama aşırı benziyor.

Çok benziyor ama bu değil :/

Dostum oyun bu teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Dostum galiba bu oyun, evet evet bu olmalı ama youtubedan baktim singleplayer olayı yok oyunda, multiplayer online bir oyun mu bu?

Edit: Bahsettiğin oyun gibi ama singleplayer campaing kısmı yok sanırım bu değil ama aşırı benziyor.

Çok benziyor ama bu değil :/

Dostum oyun bu teşekkür ederim :)
Rica ederim hocam iyi oyunlar dilerim.

Call of Duty world at war ya da Call of Duty 1 bu 2 oyundan biriydi.

Call of Duty 1'de boyle bir bölüm vardı sanırım.

Bende tam hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı