2. Ekran kartı alırken dikkat edin!

FoxysCat

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar geçenlerde Letgo'dan R7 265 ekran kartı aldım ekran kartı fake falan değil ama keşke fake olsa dedirtiyor. Çünkü ekran kartı driver yükleyince bilgisayarı çökertiyor ve bunun yüzünden yaklaşık 1 TB'lik oyun silindi. Ekran kartının fan, radyatör bölümünün hemen altında bir elektrik bandı gördüm ve ekran kartının içini açtım o kodar kötü bir manzaraydı ki termal macun üreticileri falan herkes ağlıyordu adam bir sülaleye yetecek termal macunu ekran kartının grafik işlemcisine beton dökercesine dökmüş. Ve telefonlardan ve Letgo'dan engelledi bu arada dolandırdığı para da öyle çok büyük bir para değil 250 TL. 250 TL ile hiç kimse zengin olmaz, hiç kimse fakir de kalmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke alırken test edip alsaydınız onlarca pc parçasını ikinci el al-sat yaptım. Eğer alıcaksam ürünü test ettirmeyi kabul etmeyen kişiden almam, alıcak kişi de istemese bile test yapar gösteririm sorun olmadığını.

Keşke alırken test edip alsaydınız onlarca pc parçasını ikinci el al-sat yaptım. Eğer alıcaksam ürünü test ettirmeyi kabul etmeyen kişiden almam, alıcak kişi de istemese bile test yapar gösteririm sorun olmadığını.
benim yaşlarımda biriydi abim alırken dikkat etmemiş sorun yok falan demiş ama haklısın beni dolandıran kişinin facebook dan babasını bulup aradık adam da dolandırıcı benim öyle bir oğlum yok diyor polise vericeğiz diyince korktular

Geri
Yukarı