2.Ekran Kartı mı yoksa yeni bir kart mı?

bardemiroren

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba arkadaşlar Asus Gtx 770 Direct CU II OC 2gb ekran kartı kullanıyorum ancak aklımda daha üst seviye bir ekran kartı alma fikri var ancak yeni bir Gtx 770 alıp SLI yapmakta aklımdan geçmiyor değil. Hangisinin daha iyi olacağını bilemiyorum; önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler. Yeni bir ekran kartı almamı öneren arkadaşlar önerilerinde önerdikleri ekran kartının modelini de yazarlarsa sevinir.

Bana göre SLI ve CF gereksiz. Daha fazla güç isteyecek. Bunlar yerine onlara verdiğin parayla daha iyi ve üst düzey bir ekran kartı alınabilir.

Bu kart 1080p çözünürlükte her oyuna yeterken neden boşa masraf yapacaksınız ki ? SLI'da iki karttanda tam performans alamazsınız ve her oyun desteklemiyor.

SLI yaparsan en fazla 2. kartın %40 kadar performansını alabilirsin. Bence israf olur. En iyisi yeni bir kart almak o zaman %100 tam performans alırsın ;).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı