2. Ekrana Görüntü Gelmiyor

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 3700X -MSI 2070 Super Gaming X Trio- HyperX 32GB RAM- MSI X570 Gaming Plus-
Merhaba arkadaşlar bugün bir Display Port To HDMI kablo aldım bunu sistemime takıp 2. Ekranımı aktifleştirmek istiyordum fakat taktıktan sonra hiçbir görüntü alamadım. Bilgisayarı her yeniden başlattığımda MSI logosu karşıma geliyor fakat o gittikten sonra Windows başlangıç ekranı 1. ekranıma geliyor ve o saniyeden sonra 2. Ekranda hiçbir görüntü gelmiyor. Ve Pc 2. Ekranı algılamıyor. Çözümünü bilen biri yardımcı olabilir ise çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bugün bir Display Port To HDMI kablo aldım bunu sistemime takıp 2. Ekranımı aktifleştirmek istiyordum fakat taktıktan sonra hiçbir görüntü alamadım. Bilgisayarı her yeniden başlattığımda MSI logosu karşıma geliyor fakat o gittikten sonra Windows başlangıç ekranı 1. ekranıma geliyor ve o saniyeden sonra 2. Ekranda hiçbir görüntü gelmiyor. Çözümünü bilen biri yardımcı olabilir ise çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Bu video izleyerek sorununa çözüm sağlayabilirsin.

Sağ tık > görüntü ayarları > bu ekranları genişlet, seçeneği seçili mi? Değilse seçip bir de öyle deneyin.
(Büyük ihtimalle yalnız 1 üzerinde göster seçeneği seçili.)
Cevap için teşekkür ederim ama 2. Ekranı algılamıyor bilgisayar
Bu video izleyerek sorununa çözüm sağlayabilirsin.
Cevap için teşekkürler fakat aynı şekilde bilgisayar 2. Ekranı algılamıyor sıkıntım orada şu anda

Hocam merhabalar çözebildiniz mi sorunu 2 gündür bulamadım çözümünü yardımcı olursanız sevinirim
Hocam sorunu çözdüm fakat başlığı 2 yıl önce açtığım için şu anda maalesef çözümünü hatırlamıyorum. Sizde de aynı sorun mu var yoksa 2. Ekranı mı aktifleştiremiyorsunuz.

Geri
Yukarı