2. El 2150 TL'ye i5 7600 GTX 1050 Ti Sistem Alınır mı?

Sistemin geri kalanı belli değil. Bir de orada Pentium kutusu da gördüm. Bir sıkıntı çıkmasın? Elden alma imkanı varsa diğer parçaların da modellerini öğrenip, test etmek lazım sistemi. İlk bakışta bana çok da güven vermedi ilan.

Deneyerek alicam. Sakarya'ya gidip stress testi bad sector var mi diye bakicam. Sordum, test vs. yapicam yapmadan almam diye tamam dedi. @Sercan1096 içime kurt düşürdün.
Sistemin geri kalanı belli değil. Bir de orada Pentium kutusu da gördüm. Bir sıkıntı çıkmasın? Elden alma imkanı varsa diğer parçaların da modellerini öğrenip, test etmek lazım sistemi. İlk bakışta bana çok da güven vermedi ilan.
Pentium sistemi sonradan yükseltti sanirim burda neden endişe etmeliyim kazık yemiyim.
Gönderilen faturalar bunlar akşam hdd,ssd ve ekran kartinin ramlerin faturasina bakicak bu fiyata alınabilecek en güçlü sistem bu sahibinden de baktığım kadarıyla.a

Dosya Ekleri

• IMG-20180603-WA0001.jpg
    IMG-20180603-WA0001.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG-20180603-WA0002.jpg
    IMG-20180603-WA0002.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG-20180603-WA0003.jpg
    IMG-20180603-WA0003.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG-20180603-WA0004.jpg
    IMG-20180603-WA0004.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG-20180603-WA0000.jpg
    IMG-20180603-WA0000.jpg
    103,7 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
Satan arkadaş genç birisi, stres testi sonuçlarinda gpu ve cpu sıcaklıklari kaç derece olmalı ve son olarak ekran karti,ssd,hdd ve faturalarini bulamadigini söylüyor.
Arkadaşlar kasa başkasinin adina faturalı çıktı, bu da ondan almiş, sahibinden deki adı da tutmuyor anliyan var mi ?

Sıcaklıklar çok mühim değil. 80 Derecelere kadar çıkabilir. Normal. Ama bahsettiğim gibi, ilan birazcık ilginç. Sistemde problem olmasa bile o da ikinci el olarak almış sistemi. HDD ve SSD'ye sağlık testi yapmak lazım, eğer sorun yoksa pazarlık bu yeni veriler eşliğinde tekrar yapılabilir. Sistemde sorun yoksa ve 2000 TL'nin altında bir fiyata anlaşılırsa ben alınabileceğini düşünüyorum. Ama faturalardan vs. parçaların tam olarak modelleri görünmüyor.

Sıcaklıklar çok mühim değil. 80 Derecelere kadar çıkabilir. Normal. Ama bahsettiğim gibi, ilan birazcık ilginç. Sistemde problem olmasa bile o da ikinci el olarak almış sistemi. HDD ve SSD'ye sağlık testi yapmak lazım, eğer sorun yoksa pazarlık bu yeni veriler eşliğinde tekrar yapılabilir. Sistemde sorun yoksa ve 2000 TL'nin altında bir fiyata anlaşılırsa ben alınabileceğini düşünüyorum. Ama faturalardan vs. parçaların tam olarak modelleri görünmüyor.
Fiyatda daha aşaği inmiyor 2150 TL olmazsa diger ilanimda asus 1ms monitorlu i5 6400 sistem 2.200 TL onu alcam.
Kısaca arkadaşlar seçeneklerim ya bu sistem ya da 2. sistem fiyatına göre ben yine birinci sistemden tarafım fiyat performans açısından tek sıkıntısı 2.elin 2.eli olması

Fps Canavarı 1ms Asus Monitörlü Oyuncu Bilgisayarı - Alışveriş :: Sıfır, İkinci El Ürünlerle sahibinden.com'da - 562269463
Bugün konuştum arkadaşla oda başkasından aldığı için ekran kartının faturasını bulamamış, kutular felan var ama ram, ssd, hdd ekran kartının faturası yok.Sadece kasa,güç kaynağı,ana kart,işlemcinin faturaları var ana kartın 4-5 ay garantisi devam ediyor işlemcinin 1 yıl daha garantisi var ekran kartı da işlemci ile alınmış, ama faturası yok.
Arkadaşın evine gidemeyeceğim uzak olduğu için diyor ki gelmene gerek yok buralarda bir bilgisayarcıya götürürüz bakar diyor. Bilgisayarcı ne kadar kitler sizce. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı