2. el 460 TL ekran kartı önerisi

YakupAslan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
köle
Merhaba. 2. el 460 TL'ye geçici olarak (birkaç ay) alabileceğim hangi ekran kartını önerirsiniz? Bütçem şu anlık 460 liranın bir kuruş üstü değil, lakin elime para geçerse diye 740 TL'ye kadar olan kart önerisi de istiyorum. Şu anlık için bütçem 460 TL.

Merhaba. 2. el 460 TL'ye geçici olarak (birkaç ay) alabileceğim hangi ekran kartını önerirsiniz? Bütçem şu anlık 460 liranın bir kuruş üstü değil, lakin elime para geçerse diye 740 TL'ye kadar olan kart önerisi de istiyorum. Şu anlık için bütçem 460 TL.

RX470 olabilir ya da 1030. ben 1070'i 900 TL'ye aldım :d.

Sabret canım birkaç aya yeni sistem toplayacağım zaten elimde GTX 1660 var. Uygun bir fiyatta anlaşırız.

Ben de alabilirim 😂

Kanka, konu sahibi lise arkadaşım, az önce WhatsApp'tan konuştuk, yeni sistem toplamış ve haber vermedi. Oluşturduğu bir rehberin linkini atınca forumda vakit geçirdiğini öğrendim. Bende forumda açtığı konuları aratırken bu konuyu buldum ve nispet amaçlı yazdım. Kart bir süre bende kalacak ama almaya yanaşmazsa söz sana satacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı