2. el 5900 TL'ye iPhone 11 alınır mı?

Demir95

Hectopat
İlan.

iPhone 6S cihazım artık işimi görmediği için değiştirmeyi düşünüyordum. Sıfır fiyatları çok yüksek diye 2. el bakıyordum. O sırada gördüm.

Fiyat olarak anormal düşük geldi ve içime kurt düşürdü. Yüz yüze görüşülmeye gidildiğinde nelere dikkat edilmeli?

Ayarlardan bakmak dışında tamir gördüğünü başka nasıl anlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı iyiymiş. Bu fiyata X’ler bile bulunuyor. Cihazın içi açılmış mı diye vidalara bakabilirsiniz açıldıysa genelde rengi atmış oluyor.

Fiyat hiç normal değil, illaki bir sorunu vardır. Fiziksel ya da görsel olmasa bile donanımsal veya kalıcı bir problem olabilir tam detaylı bilmemekle birlikte. Lakin 2 hafta önce kendi cihazımı 9.000 TL'ye koydum, 10 aylık garantisi kaldı fakat 8.500 teklifler yağdı. Buna binayen ben olsam tercih etmezdim 5.900TL'ye iPhone 11'i. Bakmaya gitmeye bile değeceğini düşünmüyorum.

Fiyat hiç normal değil, illaki bir sorunu vardır. Fiziksel ya da görsel olmasa bile donanımsal veya kalıcı bir problem olabilir tam detaylı bilmemekle birlikte. Lakin 2 hafta önce kendi cihazımı 9.000 TL'ye koydum, 10 aylık garantisi kaldı fakat 8.500 teklifler yağdı. Buna binayen ben olsam tercih etmezdim 5.900TL'ye iPhone 11'i. Bakmaya gitmeye bile değeceğini düşünmüyorum.

Kasım 2022'ye kadar garantisi var diyor. Sıkıntısı çıksa bile yaptırabilirim diye düşünüyorum.

Sizin anlamanız zor. Kesin bir şey vardır cihazda yoksa imkanı yok bu fiyatta olamaz. Telefonun sahibiyle birlikte tanıdık bir telefoncuya gitmeyi teklif etmekten başka şansınız yok gibi.

Hele bir de garantiliymiş. %100 bir şeyi vardır.

Belki paraya sıkışmış satıyor olabilir ama yine de fiyatı normal piyasa değerinin altında bakman lazım eğer anlamıyorsan da tanıdık bir telefoncu vs. sormadan almanı tavsiye etmem y. Dışı kayıtlı da olabilir IMEI vs. dikkatli incelemen lazım.

Belki paraya sıkışmış satıyor olabilir ama yine de fiyatı normal piyasa değerinin altında bakman lazım eğer anlamıyorsan da tanıdık bir telefoncu vs. sormadan almanı tavsiye etmem y. Dışı kayıtlı da olabilir IMEI vs. dikkatli incelemen lazım.
Paraya sıkışmış olsa bile belirttiğim gibi, kendi ürünümü 9.000'den koydum daha 10 Ay garantisi varken 8'den aşşağı tekliif gelmedi, aynı gün 10 tane teklif aldım en ykseği 8.500 en düşüğü 8.000 olmak üzere. Daha ürünü koyalı 2-3 saat olmuşken.
Kasım 2022'ye kadar garantisi var diyor. Sıkıntısı çıksa bile yaptırabilirim diye düşünüyorum.
Hevesini kursağında bırakıyoruz ama işin doğrusu bu. Hevesini at içine ve uzaklaş üründen. Adım gibi eminim bir sorunu var.

Geri
Yukarı