2. el aldıgım RX560 sistemde ekran aniden gitti

Grovins

Femtopat
Daha fazla  
Bugun 2. el RX560 4 GB Xeon X3440 4+2 GB RAM bulunan bir bilgisayar aldım format atarken ekran gitti ve bip bip ses gelmeye başladı kapatıp açtıgımda sorunsuz devam ettim.
Akşam 3-4 saatlik kullanımda ekran aniden gitti bu sefer ses yok parçalardan anlayan biri değilim söküp takmayı bilen biri değilim ben arıza tespitini veya çözümünü nasıl yapacağım yardım olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugun 2. el RX560 4 GB Xeon X3440 4+2 GB RAM bulunan bir bilgisayar aldım format atarken ekran gitti ve bip bip ses gelmeye başladı kapatıp açtıgımda sorunsuz devam ettim.
Akşam 3-4 saatlik kullanımda ekran aniden gitti bu sefer ses yok parçalardan anlayan biri değilim söküp takmayı bilen biri değilim ben arıza tespitini veya çözümünü nasıl yapacağım yardım olabilecek var mı?
Umarım siparişi oynaylamamış ve GET ile almışsındır. İade et.

CrystalDiskMark'tan aldıgım sonuç bu şekilde HDD normal eski HDD'lerden bir sorun var mıdır?

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-31_131837.png
    resim_2021-03-31_131837.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 17

Hocam ne tür bir bip sesi var 1 kısa 3 uzun mu 1 kısa 1 uzun mu?

Geri
Yukarı