2. el alına bilecek enn uygun fiyatlı işgören ekran kartları

Bütçe
kısıtlı max 700TL

salih atakan

Zeptopat
Daha fazla  
Benim sistemim Xeon X3440 işlemci 8 GB RAM ve HD4650 ekran kartı sistemim iyiy ama ekran kartım çok kötü bu nedenlen bana çok olmasa da oyun oynata bilecek 2. veya sıfır hiç fark etmez uygun fiyatlı 1 ekran kartı lazım [ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM ]

Benim sistemim Xeon X3440 işlemci 8 GB RAM ve HD4650 ekran kartı sistemim iyiy ama ekran kartım çok kötü bu nedenlen bana çok olmasa da oyun oynata bilecek 2. veya sıfır hiç fark etmez uygun fiyatlı 1 ekran kartı lazım [ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM ]
gtx 750 veya gtx 1050 ti
en iyisi biraz para biriktirip daha iyisini almak ölü yatırım bunlar siz gidip rtx 3060 lı sistem alırsınız 5 - 6 yıl kullanırsınız sorun yaşamadan ama bunların saten ömrü bitmiş kartlar en iyisi biraz dişinizi sıkmak yaşınız küçük veya büyük çalışıp para biriktirmek.

GTX 760 2 GB vardı 4 yıl kullandım şuan GTX 1060 6 GB aldım Gtx 760 bütçenize göre bulursanız tavsiye ederim o kadar kullandım tık demedi tabi bakımlarını yapıyordum kullanırken :)

GTX 760 2 GB vardı 4 yıl kullandım şuan GTX 1060 6 GB aldım Gtx 760 bütçenize göre bulursanız tavsiye ederim o kadar kullandım tık demedi tabi bakımlarını yapıyordum kullanırken :)
hocam önemli olan sorun yaşatması değil performansı eğer bu adam düşük oyunlar oynayacaksa alınabilir gtx 760 birşey demiyorum ancak güzel yatırım yapmasını tavsiye ederim.

Hocam önemli olan sorun yaşatması değil performansı eğer bu adam düşük oyunlar oynayacaksa alınabilir GTX 760 bir şey demiyorum ancak güzel yatırım yapmasını tavsiye ederim.

Ben 14
yaşındayım o nedenlen çalışamıyorum sadece günlük 10-20TL harçlık alıyorum ben GTX 560 almayı düşünüyorum PUBG tek oynatsa yeter sence iş görür mü?
GTX 760 2 GB vardı 4 yıl kullandım şu an GTX 1060 6 GB aldım GTX 760 bütçenize göre bulursanız tavsiye ederim o kadar kullandım tık demedi tabii bakımlarını yapıyordum kullanırken :)

Sence GTX 760 mı almalıyım GTX 560 mı almalıyım çok ikisinin arasında kaldım.

Son düzenleme:
Hocam önemli olan sorun yaşatması değil performansı eğer bu adam düşük oyunlar oynayacaksa alınabilir GTX 760 bir şey demiyorum ancak güzel yatırım yapmasını tavsiye ed

Ben 14
Yaşındayım o nedenlen çalışamıyorum sadece günlük 10-20TL harçlık alıyorum ben GTX 560 almayı düşünüyorum PUBG tek oynatsa yeter sence iş görür mü?

Sence GTX 760 mı almalıyım GTX 560 mı almalıyım çok ikisinin arasında kaldım.

GTX 760 1050 Ti gücünde neredeyse belleğini saymaz isek GTX 760 DirectCU OC 256 bit tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı