2. El Ders Kitabı Alan Yerler Var Mı ?

• Konuyu başlatan Silinen üye 164587
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 9B
S

Silinen üye 164587

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba;

Elimde üniversite hazırlık kitapları var. Ben bu sene üniversite kazandım artık ihtiyacım yok. Ama atmakta içimden gelmiyor ve üniversite daha başlamamasına rağmen para lazım olmaya başladı. Elimdeki temiz kitapları satabileceğim bir yer biliyor musunuz İstanbulda ? Ek olarak aşağıdaki kitaplar elimde mevcut forumdan ilgilenen olursa buraya yazarsa buradan fiyatta anlaşarak gönderebilirim. Bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum.

Ne kadar temiz olursa olsun kitapçılar max 1-2TL vereceklerdir 2.el olduğu için. Bu yüzden ihtiyacı olan birisine vermeniz daha iyi olur.
Az çözülmüş Endemik yayınları fizik kitabı satacaktım 1 TL demişti Adana'da bir yer.

Kimi sahaflar belki alabilir ancak çok para vermeyecektir. Çevrende ihtiyacı olan birilerini bulup versen iyi olabilir.
Ne kadar temiz olursa olsun kitapçılar max 1-2TL vereceklerdir 2.el olduğu için. Bu yüzden ihtiyacı olan birisine vermeniz daha iyi olur.
Az çözülmüş Endemik yayınları fizik kitabı satacaktım 1 TL demişti Adana'da bir yer.
Vay arkadaş 1 TL nedir ya benden 1 e alcak satacak ucuza arayanlara 15-20 ye. Etrafta bakıyorum gerçekten ihtiyacı olan birilerini bulursam ona vereceğim olmazsa artık ne yaparım bilmiyorum.

Kitapçılar alır ama arkadaşların dediği gibi çok az para verirler. Ben 20 TL'ye kitap almıştım ve 1 hafta sonra götürdüğümde 4 TL'ye tekrar alabileceğini söylemişti. Bu devirde vuran vurana, kaçan kaçana. 10.000 TL'lik halıya, görünüşü güzel olan ve ortalama 100-150 TL fiyatı olan 2 tane halı teklif eden halıcılar var. Maalesef herkes birbirini kandırma peşinde. Bence en iyisi burada ya da herhangi bir yerde çekiliş yapabilirsin.

Arkadaşlar merhaba;

Elimde üniversite hazırlık kitapları var. Ben bu sene üniversite kazandım artık ihtiyacım yok. Ama atmakta içimden gelmiyor ve üniversite daha başlamamasına rağmen para lazım olmaya başladı. Elimdeki temiz kitapları satabileceğim bir yer biliyor musunuz İstanbulda ? Ek olarak aşağıdaki kitaplar elimde mevcut forumdan ilgilenen olursa buraya yazarsa buradan fiyatta anlaşarak gönderebilirim. Bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum.
Merhaba kitaplarınız daha duruyor mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı