2. el direksiyon seti önerisi

V900s keskik kesik donme problemi var v5h de yok ama 900 derece degil ayarlardan guzel ayar yapılrsa cok guzel oluyor.

V900s 900 derece en azından ve onun çözümü var.
Snopy v5h gibi ucuz plastik parçasından iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu Rampage önerenlerden kurtulamadık bir türlü. Almayın şu direksiyonu sonra forumda sürekli yok Forza'da çalışmıyor yok ETS'de düzgün dönmüyor konuları beliriyor. Ayrıca içinde potansiyometreden başla bir şey yok Force Feedback sistemi yok. Önerim en ucuz Logitech Momo olacaktır. Force Feedback sistemi var fakat 270 derece yani ETS'de pek iyi oynayamazsınız. Sonraki önerim ise Logitech DFGT olacaktır.
Rehberimden Force Feedback'in ne olduğuna ve önerilerime bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Logitech Momo nasıldır? 400 TL'ye buldum bir tane. 270 derece ve benim için yeterli.
Genelde yarış oyunları oynuyorum.

Güzel fiyat hocam al keyfine bak Dirt gibi Rally oyunlarında çok keyifli olur. ETS 2'de keyifli olur tabii ama 900 derece gibi tam olmaz. Yine de keyif verir Snopy ve Rampage çöplerine bin basar 2000 liraya satılan cihazda Force feedback yok V900s de mesela kaç yıllık 99 yılında çıkmış Microsoft direksiyon setinde bile var.

Aldım ve Force feedback dahil her şey çalışıyor.
Fakat Steam'deki Forza Horizon 4 de görmüyor. Onun sorununu nasıl çözebilirim?

Geri
Yukarı